Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,ZALATANA23 jest troche racji w tym co piszesz.Zona nie raz mi wypominala ze kocham bardziej corkie niz ja. Ale to jest chore!!! Problemow jest mnostwo,wiem ze ona ma problem sama z soba. Ale jak mozna takim byc,ja pomimo hustania czasem biore corkie i jade do parku. Ustepuje kuzwa jak moge ale to za malo. Mam dosc takiego zycia, bedac z nia jestem zdany sam na siebie. Musze dbac o wszystko,robie zkupy i zalatwiam wszystko prawie sam. Mam troche znajomych to dziwia sie ze mozna tak zrobic. Jak zaczynalem cos mowic to tylko slyszalem idz do tej lub do tamtej, bo nie raz za przyklad stawialem jej inne kobiety. Grube ksiege bym napisal o jej wadach,o zaletach nie za bardzo. Sorry!!! Ku-wa czy ten swiat jest az tak zepsuty czy ja jestem starej daty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym nerwosolku ale niektorzy zyja jakby w bajce i wyobrazaja sobie bog wie co. Moze to i zle ale ja twardo stapam po ziemii, w stosunku do ludzi jestem nieufny tym bardziej do zony bo nie raz sie na tym przejechalem. Slowa nic nie kosztuja,ale mysle ze czasem za duzo mowimy. Gore zlota bym dal za normalna zone, zawsze po klotniach z nia mam ataki paniki albo imadlo na glowie. Tak bylo tez i ostatnim razem,tylko teraz skonczylem na emergency podpiety do monitorow. Coz zycie to wboista droga,wiem ze sam mam wieli niedociagniec ale jak mozna byc czlowiekiem bez uczuc. Prosilem zeby zostala,blagalem bo balem sie sam zostac z corka w domu,jak krew piach. Tyle bylo z moich prosb. Teraz sie przekonalem co dla niej znaczylem i znacze,stane jakos na nogi i przetrwam. Juz niejedne ataki odpedzilem na dluuugi czas. Dziekuje za slowa zrozumienia i wsparcia,musze leciec po corcie do szkoly. Dobranoc Kochani,trzymajcie sie nerwusy... Nerwosolku za moich czasow ludzie byli sobie bardziel zyczliwi,teraz jest taka znieczulica.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, hehhe :) tez mnie to zdziwilo i pomyslalam - dzieci w dzisiejszych czasach maja przeje....ne :P

Gabriel74, nie załamuj się, jakos to się w koncu ułozy. Moze naprawde powinienes znalezc sobie jakas inną kobiete, bo widac, że miedzy wami raczej się i tak nie układa... wiec moze szkoda zycia? :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, to ja tak samo! bylam pewna, ze mam odme opłucną. Poszlam do lekarza, mowie - Panie, mam odme opłucną na bank :) A ten się postukał w głowie :D i powiedzial, ze przejdzie mi samo, a jak mocno bedzie bolalo to co najwzyej przeciwbolowe moge.

A wtedy ledwo podnosilam sie z łóżka - taki był ból. Kaszlnac nie moglam, glebszego oddechu wziac tak samo.. :-/ Z tydzien mnie trzymalo!

 

-- 12 gru 2013, 22:26 --

 

DżejnRołs, zanim lekarz mi cos dal, to czytalam w nerwach na necie o odmie opłucnej własnie - co jeszcze pogarszalo moj stan :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DżejnRołs, zanim lekarze powiedzieli, to plaster rozgrzewający + gorąca kąpiel (bo często nie wiedziałam od czego jest ten ból, rozluźnia mięśnie fajnie i chociaż częściowa ulga) + Solpadeine + wygodna pozycja na łóżku połączona z przeciwbólem i okładem. Próbowałam swego czasu też maści, ale one nie pomagają na nic. Najbardziej sprawdził się póki co plaster rozgrzewający pyralginy, a jak mnie do tego wszystkiego ścisk w żołądku w ramach gratisu brał to no-spa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×