Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

nextMatii, jakoś daję radę..byłoby ok gdyby nie te uczucia w głowie..kiedyś minie. :(

 

emme_4, współczuję..jak nie jedno to drugie eh :/ ja ostatnio koszmarnie śpię, takim półsnem :/ i nie wiem co jest rzeczywistością a co snem i mam podczas takiego snu lęki..masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominiś minie..no przecież musi:)

nie smuc się masz nasz pisz z nami tutaj nie jesteś sama...

Gdyby mnie sie tylko śniły lęki..... Moze to nieprzyjemne,ale lepsze od realiów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nextMatii, dziękuję. :) dziś jest nawet znośnie..może obejdzie się bez ataku paniki..chciałabym jutro pojechać z rodzicami na działkę, ale..średnio czuję się na siłach, nie chcę się zmuszać, żeby potem nie było gorzej, wyjdzie jak wyjdzie..smutno mi trochę, z tego wszystkiego no..ale wczoraj myślałam już o benzo tak się trzęsłam i myślałam że umieram..ale dałam radę, przetrzymałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też biorę benzo na lęki, teraz już miałam spokój i nie musiałam brać, a wczoraj znowu dopadł mnie lęk wieczorem i wzięłam, bo myślałam, że dostałam zawału serca z połączeniem ataku padaczki :( a wszystko dlatego, że zabolał mnie żołądek, a ja od razu zaczęłam panikować, że zaraz będę wymiotować!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też tak myślałam, ale nie chcę doprowadzić się do stanu, że poczuję ulgę tylko i wyłącznie jak zwymiotuję :P Jak pierwszy raz brałam afobam to wpadłam w panikę, bo na ulotce były "skutki uboczne mdłości, wymioty..." itd, więc oczywiście co? stałam nad kiblem tak długo dopóki nie zwymiotowałam. Dopiero wtedy atak ustąpił i mogłam spokojnie pójść spać. :)

a też nie oto chodzi, by za każdym razem to miało miejsce :/ chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×