Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy o nerwicowcach


Varabi

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj, albo przedwczoraj w TVP1 o 20:00 z kawałkiem była komedia – „Bandits” („Włamanie na śniadanie”). Film był świetny! Pewnie moja ocena nie jest obiektywna, bo

1) Lubię Bruce’a Willis’a – tak mi zostało po „Szklanej pułapce” ;)

2) Drugi z bohaterów – Terry, którego grał Billy Bob Thornton – był conajmniej znerwicowany. :)

I ten drugi po prostu mnie rozwalił! Co chwilę coś mu dolegało… A to drętwiała mu warga, a to ręka, to znowu mdlał… Teksty też miał świetne. Dawno się tak nie uśmiałem. Pewnie dlatego, że był takim moim lusterkiem. ;)

 

- Co teraz będziesz robił?

- Zaszyję się gdzieś na dwa tygodnie, żeby odzyskać normalne tętno.

 

Ale po jednym, który Terry rzucił podczas napadu na bank, do jednego z zakładników, tarzałem się po podłodze:

 

- Czy mam równe źrenice?

- Jedna jest chyba trochę większa.

- Słyszałeś?! Powiedział, że jedną źrenicę mam większą! Na pewno mam guza mózgu!!!

 

LOL :) Ile razy ja miałem guza mózgu? ;)

Ale wracając do tematu:

 

„Analyze This” („Depresja gangstera”) też jest niezła. Zwłaszcza pierwsza część. Tam było więcej o objawach… Miałem ubaw, jak główny bohater dostał ataku lęku. :)

 

Nigdy nie przepadałem za komediami. Ale, z wiadomych powodów, te dwie mi się spodobały. :P Znacie jeszcze jakieś śmieszne filmy o takich wariatach, jak my? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOnk jest zajebisty zaiste. Ja polecam klasykę, czyli Allena, który ciągle się martwi, że ma raka. Tylko nie pamiętam który film, więc myślę, że musicie oglądnąć wszystkie po kolei.

Tak a propos to rozwalił mnie jego tekst ze swoją drogą kiepskiego filmu tytuł chyba 'Skorpion z jadeitu' czy zagadka skorpiona, coś takiego.

No więc Charlize Theron w długim peniuarze pali papierosa w wytwornej cygarniczce, a Allen do niej startuje. Charlizre: - Wiesz, zazwyczaj gustowałam w przystojnych i wysportowanych mężczyznach...

Allen: - Przed randka mogę zrobić kilka pompek...

hhhiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×