Skocz do zawartości
Nerwica.com

Książki, książki..i książeczki.


meskalina

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ktoś czytał ale polecam , właśnie skończyłam czytać Chemia śmierci Simon'a Beckett , książka trzyma w napięciu i bardzo szybko się ją czyta :D

Mam w domu ;) czytałem, i polecam też Wołanie Grobu,Zapisane w Kościach,Szepty Zmarłych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Obłęd "44".

Polecam, choć pewnie zwolennicy martyrologii i mesjanizmu by najchętniej spalili żywcem jej autora. Jak na książki historyczną ( publicystyczno- historyczną bardziej) wyjątkowo gładko się czyta.

Jest na mojej liście zakupów. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem czytać w wersjach angielskich Metro 2033 i Game Of Thrones i zatrzymałem się po kilku stronach i ciężko mi kurde znaleźć motywację, trochę denerwuje, że muszę czytać z włączonym słownikiem bo po w najlepszym wypadku co kilka linijek i tak czegoś nie zajarzę. Jednak na książki po polsku nie zamierzam się nigdy przesiąść, nie trawię polszczyzny pisanej, każda powieść choćby fantastyczna brzmi dla mnie jakoś tak przestarzale jakbym czytał lekturę z czasów szkolnych, serio, angielski jest dla mnie neutralny w tej kwestii bo nie rozumiem go na tyle, stylu pisania żeby odnieść takie wrażenie, plus bonus w postaci nauki języka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak na książki po polsku nie zamierzam się nigdy przesiąść, nie trawię polszczyzny pisanej, każda powieść choćby fantastyczna brzmi dla mnie jakoś tak przestarzale jakbym czytał lekturę z czasów szkolnych

Niby rozumiem, ale też nie mogę całkowicie poprzeć - Kres czy Sapkowski piszą zupełnie nie w ten sposób...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×