Skocz do zawartości
Nerwica.com

Książki, książki..i książeczki.


meskalina

Rekomendowane odpowiedzi

Ewa Bauer - ''Kruchość jutra''

 

-- 04 maja 2013, 19:18 --

 

Dzisiaj przeczytałam jednym tchem.

A kolejna pozycja to: K. Gacek, A. Szczepańska - ''Moc i Cesarzowa''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o ebookach?? Osobiście bardzo je polubiłam, bo zajmują mniej miejsca i mogę zabrać dowolną ilość ze sobą gdziekolwiek pojade.. Zwłaszcza przy pisaniu licencjatu, który zajmuje mi dużo czasu a i temat jest wyczerpujący.. znalazłam ciekawą książkę o tematyce intymnej polaków.. Autorka Wioleta Ostrowska opisuje w swojej książce przygody polaków, każdy z nas może znaleźć coś dla siebie. wiec goraco polecam:)

http://org-epost.com/2/book28564031.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

James Patterson Sędzia i kat -Nowojorski gangster wysadza w powietrze autobus z członkami ławy przysięgłych.

Graham Masterton Kandydat z piekła -Szatan pomaga w zdobyciu władzy

Jodi Picoult Zagubiona Przeszłość -kobieta dowiaduję się,że jaki dziecko została porwana przez ojca

Wilbur Smith Ostatnie polowanie-safari w Zimbabwe,przenosi się do ogarniętego wojną Mozambiku lat 80.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie poruszają dramaty, horrory i książki psychologiczne., ale tyle tego dzieje się w codziennym życiu, że czasem warto sięgnąć po coś co pomoże nam wyjść na powierzchnię. Ostatnio sięgnęłam po http://org-epost.com/e-work/book28564031.php Po przeczytaniu zaczęłam korzystać z opisanych w książce zasad dorabiania i dziś mogę spokojnie stwierdzić, że zamiast zamęczać nasz mózg bzdurami możemy w pełni korzystać z dobra jakim jest internet i może nam to przynosić korzyści finansowe. Wiąże się z tym pewien spokój duchowy przypływ nawet mniejszych sum prowadzi do kumulacji i możemy spać spokojniej (-; Polecam zapoznanie się z treściami, bo w moim przypadku ta niewielka inwestycja czasu pomogła już zarobić na niezły wyjazd wakacyjny w góry . (-;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×