Skocz do zawartości
Nerwica.com

ALPRAZOLAM (Afobam, Alpragen, Alprazolam Aurovitas, Alprox, Neurol, Neurol SR, Xanax, Xanax SR, Zomiren, Zomiren SR)


magdalena

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

209 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      186
    • Nie
      22
    • Zaszkodził
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Ja zaczynałem od podobnego zestawu. Nie polecam dłużej brać niż do 2 tygodni. Pewnie, że możesz nie brać. Im mniej weźmiesz tym lepiej dla Ciebie;) Chyba , że masz sytłacje ''podbramkową''. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krwiopij, troszkę tak, tylko że głowa dziś coś ciężka. Jak wzięłam pierwszą to miałam atak śmiechu jak drugą to po pewnym czasie hmmm dziwne uczucie coś jakby lęk, szybsze bicie serca, straszne zamulenie, ale zasnęłam, dziwne.

Wujek_Dobra_Rada, jak to kiedyś jeden z polityków powiedział, nie ważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOCca,

 

Jak Afobam kiepsko dziala to moze sproboj Xanax, niby to samo, ale jak widac po opiniach uzytkownikow Xanax dziala znacznie lepiej od Afobamu...

 

Co do wlasciwego leczenia- rzeczywiscie Valdoxan niezle reguluje sen albo Seroxat czy Fevarin tez moga byc bdb.

 

Pogadaj z lekarzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dostałem od lekarza lek afobam i miansec. Podobno miało się po nich dobrze spać jak widać coś nie działają.

miansec biorę dwa razy dziennie pilnują mnie żebym to brał

a afobam czasem przed snem albo jak czuje potrzebę dziś jednak dwa wziąłem jeden praktycznie zaraz po drugim po jakiś 20 minutach, nie pomogły i w sumie zastanawiam się czy kiedykolwiek pomagały. bo nie odczuwam jakoś zmian opisanych w Waszych postach. Na pewno nie jestem specjalnie śpiący ani uspokojony raczej w ciągu dnia trochę rozdrażniony no i mam takie dziwne odrzucie w mięśniach jakby były za krótkie(to zazwyczaj przed snem i własnie na to czasem biorę sobie afobam w sumie tak skojarzyłem że powinien pomóc zasnąć z tego co wyczytałem w ulotce), sam nie wiem jak to dokładnie nazwać ale to może od tego ketonalu.

A do tego własnie biorę ketonal duo.

 

nie wiem co o tym sadzić. miansec nie mogę nie brać żeby sprawdzić czy jest jakaś wieszą różnica a ten afobam to jakas lipa.

 

w sumie się nie znam i nie wiem co o tym myśleć czy mi te leki pomagają w ogolę na cokolwiek.

Pozdrawim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arduino, postawowewe pytania na poczatek, czy robiłeś ostatnio ob i morfologię, badałeś poziom magnezu, postasu? A na co przyjmujesz ketonal?

 

Druga sprawa to afobam, nie wiem od czego zależy ale po pierwszej tabletce było miło, po następnych już jest norma, wczoraj wzięłam jedną przed snem i szczerze chyba się niewyspałam, wierciłam i budziłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ketonal na ból po złamanych żebrach.

nie robiłem takich badan.

ten lek miasec mam brać przez jeszcze 2 miesiące i jestem ciekawy czy to warto się tym truć. afobam to jak to tak uzależnia i ja w życiu codziennym nie odczuwam różnicy to chyba nie będę brać chociaż hm... jedno moge przyznac jak juz zasne to zazwyczaj mam sny z których szkoda się budzić, kolorowe realistyczne i dzieje się ciekawa historia prawie zawsze(dziś np. poszukiwanie skarbów z II wojny światowej, piękne szkatuły z ukrytymi złotymi mechanizmami jak z filmu i okazy broni z powstania choć mieszały sie ze współczesnością no i był zły charakter no porostu full HD w 3D i jeszcze z interaktywnym udziałem), troche pamietam je bo wczesniej to nigdy nie wiedziałem co mi sie sni.

 

P.S. dziękuje za zainteresowanie się moim przypadkiem, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arduino, po złamanych żebrach, to w szpitalu pewnie robili Ci krew co? Jeśli nie to warto zrobić to samemu, to taki standard przed pakowaniem się w leki. Jest jeszcze taka opcja, że jeśli to był wypadek lub coś inneg, co miało charakter wstrząsu psychicznego może to objawiać się problemami z zasypianiem, czyli tzw. zespół stresu pourazowego.

 

Afobam dostaje się jako wspomagacz do innych leków, Ty dostałeś w składzie mianseryne, i teraz tak w prawidłowym leczeniu powinno być tak, miansec powinien zadziałać i stopniowo odstawia się benzo czyli afobam.

 

I jeszcze jedno moim skromnym zdaniem, leki starszej generacji powinny zadziałać po 2 tygodniach od brania, jak czujesz skutki uboczne, a lekarz zapewnia Cię, że bedzie wszystko dobrze, nie ma co się "truć" i poprosić o coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi xanax nie pomagal, mialam niezle jazdy po nim i lęki, lekarz zmnieli na cloraxen i zajebiscie pomgl, razem wybieralam z doktorkiem z takiej tabeli lekow jak ktory na co dziala, ile na lęki, ile na przymulenie itd itp, ja nie chialam chodzic zbyt przymulona i reszte juz nie pamietam co tam jeszcze bylo..... na xanax zygam, nigdy tego nie tkne, nie na kazdego lek dziala tak samo, moej znajomej xanax pasuje bardzo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma inaczej,u mnie xanax dziala super,najlepszy lek z tej grupy,najgorsze jest to,ze nie mozna go brac codziennie,zero sennosci dobry nastroj

Natomiast cloranxen sie nie sprawdzil,troche dzialal w duzych dawkach,ale" zamulal" i po 7-14 dniach brania,lapalam dola i ryczalam bez powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xanax może uspokoić,lekko zredukować lęki ale nic więcej.Tak jak pisałem wcześniej - na moje lęki musiałbym wziąć pół opakowania żeby coś zadziałało (przy zerowej tolerancji).Ale moje lęki pojawiają sie podczas cieżkich epizodów depresyjnych z objawami psychotycznymi.W takim przypadku chyba tylko duże dawki neuroleptyków coś mogą zdziałać (jednocześnie robąc z Ciebie roślinke)

 

Cytrynka - sorka,że ostatnio nie odpisałem do Ciebie,ale zrobie to w wolnej chwili,obiecuję :smile: .

 

Wujek Dobra Rada - co to za avatar :mrgreen: ?Popłakałem się ze śmiechu :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy xanax można brać jednocześnie z pramolanem? Mam brać pramolan rano i na wieczór a xanax w południe.A teraz jeszce przechodzę przeziębienie i mam brać duomox antybiotyk.Czy można łączyć go z pramolanem i xanaxem?Proszę o szybką odpowiedz bo czuję jak się lęi nasilają a przedwczoraj odstawiłam pramolan bo nie widziałam,czy mogę go brać z duomoxem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tyle, biore takie leki juz od dawna i jeszcze nigdy nie skolidowaly z antybiotykiem. zreszta jak jestes u lekarza to mow mu od razu, ze bierzesz takie leki i czy nie koliduje, jak ci odpowie lekarz to bedziesz spokojniejsza........

 

[Dodane po edycji:]

 

dodam jeszcze, ze nawet znieczulenie ogolne na tych lekach mialam i tez nie kolidowalo, antybiotyki normalka, antykoncepcja itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaqzax,dzieki za info:)

bede probowac xanax,neurolu w takiej dawce nie ma w hurtowniach,przynajmniej w aptekach w mojej okolicy

Afobamu i zomirenu nie produkuja wogole wtakiej dawce,ta cena xanaxu... brrr...,ale nie mam innego wyjscia,musze wykupic ciekawe,czy bedzie jakas roznica miedzy orginalem,a generykami,zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma inaczej,u mnie xanax dziala super,najlepszy lek z tej grupy,najgorsze jest to,ze nie mozna go brac codziennie,zero sennosci dobry nastroj

Natomiast cloranxen sie nie sprawdzil,troche dzialal w duzych dawkach,ale" zamulal" i po 7-14 dniach brania,lapalam dola i ryczalam bez powodu.

 

u mnie na odwrot zupelnie :)

xanax mnie nie zamulal a cloranxenu kazal doktorek brac polowke tabl 10mg-mowej co 2h, powiedzial, ze w ten sposob mnie nie zmuli mocno a eekt dzialania bedzie dluzszy. gdybym walila cala 2 azy na dzien to pewnie po lykieciu bym byla zmulona a po jakis 2h dzialanie by ustapowala i musialabym czekac na nastepna tablete les tam godzin. mial racje.

 

po xanaxie mialam jazdy typu "uczucie, ze jestem chodzaca baba zegarowa i zaraz wybuchne" caly czas bardz spieta, wkorzalo mnie to bardzo! ale jak juz mowilismy to na kazdego dziala inaczej kazdy lek i taka jest prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśłi chodzi o xanax - aktualnie biorę 2mg xanaxu sr i działa lepiej na pewno niż 40mg cloranxenu, ale muszę zacząć powoli schodzić z dawki, ile można...

Odkąd odstawiłam elicee, xanax działa zdecydowanie wyraźniej - totalny luz, aż mnie zamula tuż po wzięciu jak zaczyna działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenonek, no bioxetin, prozacu nie udało mi się wyjęczęć, w ogóle ostatnio sie nie dogaduję z psychiatrą, tylko szpital szpital szpital i "nie ma już leków dla mnie' :roll: Narazie 10, zmierzam ku 20mg.

Chwilowo lepiej, ale myślę, że to kwestia odstawienia esci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×