Skocz do zawartości
Nerwica.com

ALPRAZOLAM (Afobam, Alpragen, Alprazolam Aurovitas, Alprox, Neurol, Neurol SR, Xanax, Xanax SR, Zomiren, Zomiren SR)


magdalena

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

209 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      186
    • Nie
      22
    • Zaszkodził
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie-wiem jest ulotka,ale bardziej chciałabym dostać informację od Was.Czy faktycznie mozna xanax brać tylko przez jakiś czas a póżniej jest lepiej i nie trzeba???

Mnie po miesiącu zaczęła ta substancja sama denerwować i cieszę się że już ją niedługo odstawiam : )

Jest lepiej, nawet sporo, przynajmniej u mnie, na pewno sam się uspokoiłem i poukładałem myśli - to chyba największa zaleta, parę wkręt sobie wybiłem i teraz nie pozwalam na nowo wejść mi do głowy i znowu tworzyć błędne koło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jak się odstawi to i tak człowiekowi jest lepiej?czy wraca się do poprzednich lęków?ja kiedys brałam dużo leków i po prostu teraz chcę ten brac jak najkrócej ,tylko nie wiem czy taka kuracja na miesiąc czy tam dwa coś pomoże

w moim przypadku biorąc w tej chwili 1/2 tabletki wieczorem (zaczynałem od 2ch) jest lepiej, właściwie czuję się dobrze i biorę dla złagodzenia zwiększania dawki ParoGenu. Lęków w tej chwili od dłuższego czasu nie mam z wyjątkiem tych kardiofobicznych, ale i tutaj jest duży postęp : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xanax nie leczy.Wszystkie leki z grupy benzodiazepin majá dzialanie dorazne,wytlumiajáce objawy-do tego sá to tzw. depresanty-co oznaczaze mogá nasilac i wywolywac depresjé.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toska, ja teæ bylam uzaleæniona,wlasnie od xanaxu czy afobamu-na szczéßcie bardzo krótko,ale odstawianie to bolesna sprawa.Jakis antydepresant dlugofalowo dostalas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toska, nie smutaj Mysza,tylko umów sié do psychiatry,neurolog to wcale nie jest alfa i omega jesli chodzi o leczenie zaburzen nerwicowych.Na razie jedz ten xanax,tylko uwazaj-ja np mam sklonnosci do uzaleznien i byl okres,ze lykalam go jak cukierki,kilka razy dziennie.Nie dopusc do tego i pomysl o dlugofalowym leczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojj,nie sádze.badz co badz jest to lek o dzialaniu podchodzacym pod narkotyczne..ale szczerze Ci nie powiem,bo nie wiem jaki ma okres poltrwania..i ile sie utrzymuje we krwi..

ja chcialabym oddac znowu szpik,ale nie sádze by przy przewleklym braniu lekarstw bylo mozna :( ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toska, tak,wszystko si-w tym roku komunie miala,ßliczna Dziewczynka.Niestety odkad kontakt z ojcem sie urwal nie widuje juz Jej.Chcialabym byc w rejestrze,ale czy moæna jesli kiedy sie bralo leki i narkotyki?Czy one nie üszkadzajá"szpiku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo dobrze, ze ktos odgrzebal ten temat. Wlasnie zadawalam podobne pytanie w innym temacie bo mialam wątpliwosci czy tanszy odpowiednik xanaxu zadziala tak samo jak oryginalny lek. Teraz juz jestem pewna, ze zostane przy xanaxie, wole nie ryzykowac... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×