Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pragnienie śmierci - odwaga czy tchórzostwo?


BlackOrchidea

Rekomendowane odpowiedzi

Siwy100 Oczywiście, że bym nie chciała. Nikomu nie życzę takich uczuć czy myśli.

Może i jest to egoizm, ale walka ze samym sobą naprawdę jest straszna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BlackOrchidea mnie tez przeraza wizja ciala po smierci,lezenia w gorbie, mysle co by sie stalo gdyby czlowiek jednak sie obudzil? zamkniety w trumnie ?jak bym teraz umarla to pewnie nie zgodzili by sie na spalenie..

 

O matko, ta myśl prześladuje mnie od zawsze, że mogłabym obudzić się w trumnie. Mamy więc jeszcze jedno "za" spaleniem.

 

 

Tylko i wyłącznie "do pieca" jedyne co mnie przeraża to fakt iż moje ciało podczas spalania powstanie...tzn reakcja nie bodźce nie do końca zamarłych nerwów czy jakoś tak. Kiedyś o tym czytałem że często się tak dzieje.

 

O rany, nie strasz mnie... Możesz napisać o tym coś więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jego wybór, na pewno od wariatow go nie bede wyzywał.

 

Moze tak mu bedzie lepiej niz życie w wegetacji? Tfuu, trwanie bo życiem nie mozna nazwac tego gdy ktos siedzi w domu 24/7 i nie moze wyjsc przez ataki lęku.

 

Leki i terapia pomogą na jakis czas, pozniej mysli powroca.

 

 

 

PS: Nie, nie mam zamiaru sie zabijac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wielkim bólem informuję, że nasz kolega, który logował się jako scroll nie żyje.

 

BlackOrchidea, moim zdaniem tak postawione pytanie jest znacznym spłyceniem problemu i uproszczeniem. Ludzie są różni, ich życie także. Dla mnie samobójca jest osobą, która cierpi (cierpiała) i nie ma tu ani aktu odwagi, ani tchórzostwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×