Skocz do zawartości
Nerwica.com

***SNY***


innge

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze ale dzisiejszej nocy miałam straszny sen.Otóż pracowałam w sklepie i zachciało mi sie pozamiatać a że obok mieszkała koleżanka to zawołała mnie (stała na balkonie) że mi pozyczy miotełkę i szufelkę. Idąc do niej na innych balkonach było mase ludzi i nagle patrzę a z jednego wypada kobieta na trawnik po kilku sekundach z innego balkonu znowu wypada kobieta starsza i się aż rozpryskuje na trawie ale byłam przerażona ale dalej szłam po tą głupią miotełkę i nagle patrzę z następnego balkonu trzecia starsza kobieta wypada ale to był taki huk jak spadła że też się rozprysła na kawałki po całym trawniku i tylko były jej ręce w całości które leżały na okienku. Od razu się przebudziłam.Kurcze dawno nie miałam takiego koszmaru :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie już jakimiś pojechanymi snami przestałam przejmować, oczywiście nie są one przyjemne,ale k*rwa to nie jest wkońcu prawdziwa rzeczywistość, kiedyś czytałam co one oznaczają,ale teraz mam to gdzieś.Po co sobie wkręcać jakieś tam rzeczy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja coraz częściej nie pamiętam co mi się śniło... Ktoś trenuje może Lucid Dreaming? :)

 

kiedys probowalam ale nie mialam cierpliwosci ;)

 

dzis snil mi sie paw ( chodzi o ptaka) ktoremu wyrywalam piora bo chcialam sobie z nich zrobic sukienke :D... ale jak juz wyrwalam wystarczajaca ilosc to caly ptak i wszystkie piora sie zapalily i nici z sukni .. ciekawy sen , zawsze lubilam je interpretowac ale tymrazem nie mam pojecia dlaczego moj umysl akurat takie obrazy stworzyl...

 

weszlam na pierwszy lepszy sennik i wyszlo na to ze :

 

prasymbol bliskoznaczny z ogniem; poszukiwanie nowych dróg, które zapewniłyby większy sukces aniżeli ta, którą się dotąd podąża

 

widzieć: spotkasz piękną kobietę, która odegra pewną rolę w twoim życiu, która jednak będzie umiała ukryć swój egoizm i ambicje pod maską dobroduszności

 

usłyszeć krzyczącego: otrzymasz kuszącą propozycję albo zaproszenie, ale właśnie w związku z tym zalecana jest ostrożność

 

widzieć stadko pawi: będziesz obcował z wysoko postawionymi osobami

 

noo to jednak ogien cos wspolnego z pawiem ma ale nie rozumiem tego ze wyrywalam mu piora XD to moze spotkam jakas kobiete albo mezczyzne i mu piora powyrywam ?:D haha fajnie bo ostatnio jestem bardzo agresywana i nie mam gdzie tej agresji wyladowac ;) hm no to musze sie strzec przed kobietą, mezczyzną- pawiem ktory bedzie utajonym egoistą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×