Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lubicie Drum&Bass?


Matt FX

Rekomendowane odpowiedzi

chore?a jakie sa "zdrowe"?i jaka muzyka jest piekna a jaka brzydka?o ile w sztukach plastycznych są jakieś kanony,wyznaczniki to wydaje mi się że w muzyce jest to duzo bardziej nieokreślione i indywidualne.

Dla mnie muzyką może byc szum wiatru naprzykład,a moja mamuska mówi że Chopin to "pitolenie" :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzieciaki, wujek Matt coś wam tu wklei! Przypomniał mi się ten kawałek ostatnio i przesłuchałem go chyba ze 30 razy pod rząd :P

To jest max jak dla mnie! Przesłuchajcie całe, daje powera! :D Polska scena wymiata!

 

Dalej jedziemy z rymami:

 

 

- Mój ulubiony!

 

A tu coś nowszego!

 

http://www.youtube.com/watch?v=lXECjE4_lGg&feature=related - Wypas remix ;)

 

Enjoy! Czysta energia :P Nic dodać ująć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do moich "typów doszedł" Magnetic Man - świetna płyta.

[videoyoutube=UHrI933AB6M][/videoyoutube]

uwielbiam to linka :!: drumy to mój najbardziej muzycznie Mój typ,Aphrodite tak :o od dawna,Future Prophecies-"September Bos",break/beats,jungle,dub step/y tyż kocham!!!

 

ja w radio to trawię najbardziej Radio Euro (muzę ,która puszczają),dobra,pozytywna stacja a muzyka różnorodna też taka wielokulturowość muzyczna bym powiedziała....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehe no ale b complex wymiata raczyjj wg mnie zwłaszcza beautiful lies no i inne inne

 

ja śmigałam po imprezkach drambasowych dobre kilka lat, najlepsze w Łodzi kluby, ale już pozamykane, zresztą.. i tak mi się znudziło (SKS)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka kawałków wrzuciliście które trafiają w mój gust, szczególnie Yana Kay - Run Away i Apex - By the Way.

Teraz coś ode mnie:

 

[videoyoutube=JM07HYSGVho][/videoyoutube]

 

[videoyoutube=2LPT-MFQDOc][/videoyoutube]

 

[videoyoutube=BE6wt300Vfw][/videoyoutube]

 

[videoyoutube=JkLupl0GTp8][/videoyoutube]

 

[videoyoutube=qKSPKrn4NQU][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kolega zna Tarantulę (klasyk), Slam (czasem idzie w Czwórce, polecam ze względu na teledysk :D) czy Watercolor od Pendulum oraz Drumsound/Bassline Smith - Close?

 

Zaś co się tyczy DNB, dubstepu i podobnych - porąbane dźwięki dla porąbanych ludzi* :) Te gatunki po hipsterzeniu się i graniu w takich stacjach jak Roxy czy nieodżałowane Radio Euro stają się popularne. Jakąś godzinę temu słyszałem coś w ten deseń w Esce. Już wolę to od osłowionego JP, którym katują nas gimnazjaliści.

 

* to wyrażenie nie miało charakteru pejoratywnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×