Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy ma ktoś problemy ze słabością głosu i intonacją?


Gość miko84

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki kuzyn, niektóre osoby zauważają coś u siebie ale trudno jest to powiązać z "czystą" chemią organizmu, a jestem zdania, że jak coś "nawala" to musi być tego biologiczna przyczyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie rozumiem problem, ale zawsze wydawało mi się to zbyt dziwne, żeby o tym mówić, czy opisać. Czasem mam (w sumie w większości, że właśnie mówienie sprawia mi trudność i wymaga dużo wysiłku, często jestem nie zrozumiały dla słuchacza, przez co chyba nauczyłem się po prostu mało mówić. Jednak jest czas ale to rzadko, że właśnie mogę mówić swobodnie i każdy mnie rozumie.

Problem wydaje mi się takim roztkliwianiem się nad sobą. Leków jednak na tym bym nie brał, mam jakoś wrażanie, że czym więcej tych leków tym gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowo na to leku nie, ale mi pomaga lek antydepresyjny, a raczej dwa - wellbutrin i fluoksetyna i ciekawiło mnie co stoi za tą poprawą głosu. Nie dla wszystkich głos jest ważny, ale jeśli ktoś go dużo używa i ma z nim problem może to być dla tej osoby przykre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Miko. Wiem ze temat ma 5 lat już. Ale i tak zapytam, poprawiło Ci się ? Jak to zrobiłeś ? Mam problem z moim głosem, nienawidzę go. Jak chodzilem na jakies imprezy czy dyskoteki to jak chcialem z kims pogadac nie umialem sie z nikim dogadac, nawet sam siebie nie słyszałem. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×