Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wątek organizacyjny


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

z góry dziękuję za chęć pomocy przy tworzeniu portalu. Wiele to dla mnie znaczy, że chcecie brać udział w tym przedsięwzięciu.

Link do wersji alpha:

http://www.beta.neptron.pl/

 

Obecnie ciągle trwają pracę nad funkcjami portalu. Na bieżąco jest on aktualizowany głównie ze strony tzw. 'back-endu' czyli tego czego nie widać, a co sprawia, że wszystko działa poprawnie... Lub nie.:)

I w tym Wasza rola. Proszę abyście pisali o błędach na jakie się natkniecie. Z pewnością obecnie będzie ich sporo. Ale tak właśnie wyglądają startupy w fazie projektowania.

 

Etap pierwszego wdrożenia przewiduję na okolice października.

 

Co jest w planach na najbliższy okres czasu (TODO):

-Tworzenie rankingu

-Integracja portalu z forum (część jest już zrobiona, można testować powiązania z portal-forum)

-Umowy z psychologami/psychiatrami/osobami chcącymi pisać dla portalu [jeżeli macie kogoś, kto był by zainteresowany - dajcie proszę namiary na mnie, oferuję znakomite warunki współpracy]

-Dokończenie funkcji panelu Użytkownika

-Tworzenie strefy VIP

[...]

 

Proszę Was również o dyskrecję i lojalność w sprawię przekazywania informacji zawartych w tym subforum. Obecnie tylko osoby mające dostęp do tego subforum oraz kilka osób z zewnątrz ma dostęp do adresu oraz informacji tu zawartych. Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O super, zaraz sie zapoznam z tym i przetestuję :D

Ciesze sie że rozwijasz się Tomaszu i mam nadzieję że będe mogła pomóc na nowej stronce.

 

P.s Tak skromnie dodam, że powinnam świecic na zielono/niebiesko i teraz na brązowo :P xD Zrob mnie tęczową !

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×