Skocz do zawartości
Nerwica.com

Podziękowania!!!!!


Kasikk

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani!!!!

 

Chciałabym Wam bardzo serdecznie podziekowac przede wszystkim za to ze jestescie. Muszę przyznac ze jakis miesiac temu wpadlam na to forum i czytałam wszystko z bardzo wielkim zainteresowaniem przede wszystkim dlatego ze myslalam iz jestem sama z tymi wszystkimi moimi problemami nerwicowymi ale okazuje sie ze jest mnostwo ludzi o podobnych albo wrecz takich samych dolegliwosciach jak ja. Zawsze jak nastepuje u mnie atak albo jakies gorsze samopoc`zucie wchodze wlasnie tutaj i zaczynam czytac jak jedni drugich pocieszaja to wrecz niesamowite. Ja zawsze po takiej wizycie na tym forum czuje sie znacznie lepiej. :D Dodam iz za jakies poł roczku zostane mama i tez mam w zwiazku z tym duze obawy i leki ktore jeszcze bardziej pogarszaja moje objawy i nasilaja ataki leku i nerwicy ale mysle ze bedzie ok. Caly czas bede sledzic to forum i mysle ze mi sie ulozy wszystko

 

 

pozdrawiam Kasia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem tu dopiero od tygodnia a jak widać po liczbie moich postów bardzo się zadomowiłam :) Wpadam kilka razy dziennie aby sprawdzić co słychać, komentuję na bierząco nowe tematy. Jejku nawet nie miałam jeszcze czasu sięgnąć to wielu starych które też z pewnością są warte uwagi :) Mnie czytanie o problemach innych również pomaga bo wiem już że nie jestem sama z tym wszystkim.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasikk, jesteś w ciąży, więc powinnaś skoncentrować się na maluszku. Staraj się dużo czytać (broń Boże medycznych nowinek!) i relaksować metodami, które lubisz najbardziej. Jeżeli dalej będziesz się skupiać na sobie i swoich dolegliwościach to utkwisz w błędnym kole. Przecież będąc w ciąży robisz co m-c wyniki krwi i moczu - wnioskuję że wszystko jest OK, więc tylko się cieszyć, że maluszek rośnie sobie zdrowo twoim brzuszku. Pamiętaj przede wszystkim o nim, bo wiesz na pewno, że każde twoje negatywne odczucie odbija się też i na nim. Co dokładnie się dzieje? Może rozmowa ci pomoże - o lekach oczywiście zapomnij!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×