Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leki w zaburzeniu emocj. niestab.


Gość Shadowmere

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

Wtrącę się tak w temat ze swoim kłopotem... Otóż wydaje mi się, że lekarze nie traktują mnie poważnie... Dostałam lek o nazwie Elicea... Nie mam wielu doświadczeń z lekami, ale nie wygląda to na lek, który miałby pomóc przy BPD... albo przy czymkolwiek... 10mg... Ech... Biorę ponad miesiąc i, co było oczywiste od początku, nie ma żadnych efektów, podczas gdy teraz potrzebuję szybkiej poprawy, bo właśnie rozstrzygają się kluczowe aspekty w moim życiu, a z takim brakiem stabilności emocjonalnej wszystko schyla się ku porażce... i albo dotrwam do rozstrzygnięcia i uderzy mnie porażka, przez co skrócę sobie życie, albo nie dotrwam, bo nie wytrzymam stałego napięcie i... skrócę sobie życie.

Czy ktoś jest w stanie rozjaśnić mi co mógł sobie myśleć mój psychiatra?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

escitalopram to podobno świetny i bezpieczny lek-piszę "podobno",bo wielu osobom,w tym mnie nie pomogl.Twój psychiatra na pewno chcial dobrze,a że nie wyszlo :bezradny:

Inna sprawa,że na bpd nie ma leków cud..ciężko znalezc cos co w ogole choc trochę pomaga i jest to zdanie większości chyba pogranicznikow tutaj..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×