Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem ze sobą


sb696

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam 17lat i co tu wiele pisać, wydawało by się że jestem typowym chłopakiem w moim wieku ale mam dość doży problem.

 

Nie wiem może to się zaczęło jak parę lat temu dostałem mój pierwszy komputer? W każdym bądź razie zacząłem się odcinać od świata i tak od 13roku życia mam jednego kumpla(jedyna osoba co jest wstanie wyciągnąć mnie na jakąś partyjkę w call of duty czy jakiegoś browarka). Z światem kontaktuje się głównie przez GG, w szkole czy innym miejscu zbiorowym miejscu nie umiem patrzeć na ludzi zawsze szukam ucieczki choćby kneflując po moim teflonie(tzn. po prostu zdaje mi się że każdy na mnie patrzy, śmieje się zemnie itp.), do tego mam napady częstego załamania(przestaje mieć chęci do wszystkiego, do życia, wydaje mi się że jestem nikim...), chodź czasem zdarza mi się mieć normalny dzień kiedy potrafię w miarę cieszyć życiem ale i po takim dniu najczęściej wieczorem dostaje totalnego załamania. Wiem że to głupie co pisze ale już sam nie wiem co robić zwłaszcza że moje życie przez to wszystko sypie (częste "problemy" rodziną, [rodzice i cała reszta]). Tak więc prosiłbym o o jakąś poradę czy coś bo sam już nie wiem co dalej z sobą zrobić. Z góry dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj w tych czasach wiele nastolatków miewa podobne problemy do Twoich. Powinieneś porozmawiać o tym ze swoimi rodzicami, opowiedzieć im o swoich obawach, może zrozumieją Twoj problem i razem pomogą Ci dojsc do siebie. Myśle, że nie powinieneś tyle czasu spedzac przed komputerem, to uzależnia. Jeżeli nie chcesz rozmawiac z rodzicami moze udaj się do psychologa szkolnego i z nim porozmawiaj(chociaz zaraz komus wygada;/), najlepiej zrobisz jak zapiszesz sie do kliniki psychologicznej, lekarz doradzi Ci co masz robic, podpowie jak postepować. Zawsze sa jakies problemy z rodzina, ja tez je miewam i to bardzo czesto. Poprostu spedzaj wiecej czasu ze znajomymi , wychodz gdzies, usmiechaj sie czesciej to pomoze, nie skupiaj sie tylko na wirtualnym swiecie, uwierz mi napewno nie patrza sie na Ciebie, poprostu Ci sie wydaje. Udaj sie do psychologa i mu wszytsko opowiedz. 3-maj sie!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×