Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Laima, Kasiu, z pewnością wyglądasz dobrze, wcześniej byłaś chudzinką więc teraz wyglądasz pewnie sexi z tą 5-cio kilogramową nadwyżką.

:why: nie rozumiesz mnie :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedłem dziś z domu wieczorem po alkohol... Musiałem się też przewietrzyć... Nerwy... Kiedy wróciłem już z powrotem, spostrzegłem ku swemu zdumieniu, że jeden z pozostawionych przeze mnie w nieładzie kapci (można tak powiedzieć o kapciach?) gdzieś wyparował :?. I co ja mam niby teraz? Pukać w środku nocy do sąsiadów z zapytaniem czy to przypadkiem nie ich sprawka??? Albo ich psa??? :shock:

Normalnie się zdenerwowałem... Jakbym to nie miał dziś wystarczająco stresującego dnia :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma,

ja ostatnio myślałam, że nie wyrobię tak mi było nie dobrze i tez się porzygałam a dzisiaj po siłowni to mnie kuło od mostka w górę w okolicach serca aż do gardła i do uszu i się przestraszyłam,ze może się przećwiczyłam i na zawał zejdę ,ale minęło, pewnie nerwy bo gardło kuło i trochę w uszach jeszcze :?

 

-- 18 lut 2012, 01:07 --

 

Alienated,

na moj gust to czary mary po prostu tylko teraz mosisz namierzyć osobę prawdopodobnie z bliskiego sasiedztwa, która sie para czarna magią i tak Cię urządzuła stawiam na jakąś złosliwą starą babę jage albo jakiegoś podejrzanego dziada złośliwca, moze kapeć sam magiczną droga powróci do domu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedłem dziś z domu wieczorem po alkohol... Musiałem się też przewietrzyć... Nerwy... Kiedy wróciłem już z powrotem, spostrzegłem ku swemu zdumieniu, że jeden z pozostawionych przeze mnie w nieładzie kapci (można tak powiedzieć o kapciach?) gdzieś wyparował :?. I co ja mam niby teraz? Pukać w środku nocy do sąsiadów z zapytaniem czy to przypadkiem nie ich sprawka??? Albo ich psa??? :shock:

Normalnie się zdenerwowałem... Jakbym to nie miał dziś wystarczająco stresującego dnia :evil:

Raf...moze ktoś już myśli o Bożym Narodzeniu.

Zrobi z kapcia skarpetę na prezenty.

Pomysłowy Dobromir jakiś........ ;)

:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated,

hm,ale Paulinka jak sie domyślam z Twojej wypowiedzi ma charakter nie inwazyjny, ale bądź ostrożny zło czai się wszędzie , szukaj może piętro wyżej a nie obok a moze ona Ci tego kapcia specjalnie zaiwaniła, właśnie po to żebyś po niego przyszedł

a moze i Monia ma rację i to Święty nie przymieżając Mikołaj kapcia Ci podpierdzielił, ale w dobrych intencjach i odda w grudniu po południu, patrzac na porę roku osobiście obstawiam jednak zajączka wielkanocnego, w świątęczną niedzielę dostaniesz kapeć pełen jaj czekoladowych co je świstak pozawijał w te sreberka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×