Skocz do zawartości
Nerwica.com

jestem nowy na forum,witam all!!!


frontiero

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

kiedys moim ulubionym powiedzeniem bylo,, pieprzyć to wszystko,, ,zawsze pomagalo na wszystko.

Ale to juz nie te czasy,teraz dopiero zrozumialem jak silna jest ludzka psychuika ,i jak mocno potrafi nami zawladnąć.

Mam 30 wiosen ,i....zle sie czuje ogólnie psychicznie i fizyczne,a najgorsze jest to ze mam wiele ambicji zyciowych i i w dodatku wiele rzeczy chce zrobic,ale czuje sie jak 60 latek.

Wyglada to tak 3-4 dni w tygodniu super,pracuje spotykam sie z dziewczyną z rodzina ze znajomymi,naprawde wszystko jest super,i nagle po paru dniach budze sie rano i juz mam wewnetrznego nerwa,po paru godzinachmam juz lęki jakies nieokreślone najczesciej czuje wtedy bezsens życia,nic nie moge zrobic,mam leki przed tym ze cos mi jest ale nie wiem co,albo ze jestem chory psychicznie,i wtedy następuje napad paniki,straszne zawropty glowy,sciska mi kark i tyl glowy,po paru minutach do 3 godzin i mnie puszcza po tym jest coraz lepiej ,następny dzien jeszcze lepiej i jeszcze ze 2 dni i juz znowu super sie czuje.

Bylem u lekarza ,to wyslala mnie na gastroskopie ,wynik idealny

bylem u psychiatry 2 razy prywatnie,zero wiedzy i wysluchania mnie,pan psychiatra stwierdzil ze teraz jest taka pogfoda :shock: i ze nic mi nie bedzie,acha przepisal mi zoloft,ale ja go nie biore

tyle ze te napady przeszkadzają mi funkcjonowac

co myslicie?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

frontiero Witaj :P:P:P

Wypalony chyba ma rację,pogoda nie powoduje takich objawów,jakakolwiek by nie była :?

Psychiatra.....no cóz ...są lekarze i lekarze a ja przekonałam się osobiście o tym dzisiaj :(

Całe szczęscie jest ich wielu ,sztuką tylko jest trafic na pdpowiedniego....

Myślę jednak że Twój lekarz lekko przesadził mówiąc o ....pogodzie..

Skonsultuj to z innym,warto,uwierz.. :smile:

Pozdrawiam Cię ciepło.gusia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Frontiero.

Ja też wzbraniałam się przed lekami myśląc, że sama sobie poradzę..jednak strach mną zawładnął i musiałam sięgnąć po te specyfiki, bo nie mogłam egzystować.

Spróbuj ich.... i przede wszystkim postaraj się znależć innego specjalistę.

Mother's Little Helper... czy ktoś z Was słucha The Rolling Stones? Polecam ten utwór ....

Pozdr.

Melody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie biore tego zoloftu z takiego powodu,iż ten psychiatra wydal mi sie niekompetentny,poniewaz jakies 2,5 roku temu inny psychiatra przepisal mi zoloft ,powiedzialem temu obecnemu o tym aon ze tez mi go przepisze chociaz w sumie nie wie na co jest,i musi w domu poszukac na ulotkach :shock: powaznie!!

ten psychiatra byl prywatnie,zaraz po wyjciu z gabinetu umówilem sie na wizyte przez kase chorych ,choc termi n byl dopiero na 20 wrzesnia,i dlatego czekam na tą wizyte,po to by skonsultowac objawy,i ewentualną przypadlosc oraz lek ,który zostal mi przepisany.

Sądze iż dam rade wytrzymac do tego 20 wrzesnia,ogolnie nie jest tak tragicznie,tylko te zawroty glowy powodują ze w pracy i prowadzac auto czuje sie nieswojo.

Dziękuje za przemile przywitanie :smile::smile::smile:

pozdrawiam wszystkich

 

[ Dodano: Czw Wrz 07, 2006 9:34 pm ]

Sprawa u mnie ma sie tak.;

generalnie nie jest tragicznie tzn są dni bardzo dobre i bardzo zle,przede wszystkim brak równowagi samopoczucia,dlatego nie rzucam sie od razu lapczywie na leki,ale próbuje dotrzec do sedna przypadlosci,bo skoro moge wytrzymac np 3 miesiące bez leków,a bilans jest taki ze;nadal pracuje,mam dziewuche choc sie z nią klóce(mojae nerwy :D ),spotykam sie z ludzmi wychodze na miasto,po prostu nie zyje tak bardzo intensywnie i spontanicznuie jak 2-3 lata temu,ale generalnie jest fajno,to oznacza żę sie da,panike i strach tez można i nawet trzeba opanowywac.

Zauwazam u mnie taką jakby okresową nerwice,przychodzi powoli ,narasta i powoli wygasa po 3-4 miesiacach,ale wiem jedno ze jak jest żle czy bardzo zle to mam taką swiadomość żę NA 1000% TO MINIE I BEDZIE BARDZO DOBRZE,I NIGDY TO PRZESWIADCZENIE MNIE NIE ZAWIODLO PO PROSTU NIGDY :smile: I O POWODUJE ZE ZLE DNI MIJAJą i pojawiają sie dobre,bez leków,psychoterapii,.pozdrawiam all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×