Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szukam nowych znajomości z KRAKOWA


adazagada

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam kogoś kto mieszka W Krakowie i chciałby poznać nowa osobę,trudno nawiązuję kontakty dlatego ciągle ktoś się z kimś zaprzyjaźnia a ja sama.Troszkę problemem jest że z początku nieśmiała powoli się rozkręcam.Jeśli ktoś miałby ochotę przekonać się jaka jestem to proszę o wiadomość.Mam 25 lat i chętnie gdzieś z kimś wyskoczę na miasto.Obojętne mi jest czy będzie to chłopak czy tez dziewczyna,ważne byśmy nawiązali porozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś kto mieszka W Krakowie i chciałby poznać nowa osobę,trudno nawiązuję kontakty dlatego ciągle ktoś się z kimś zaprzyjaźnia a ja sama.Troszkę problemem jest że z początku nieśmiała powoli się rozkręcam.Jeśli ktoś miałby ochotę przekonać się jaka jestem to proszę o wiadomość.Mam 25 lat i chętnie gdzieś z kimś wyskoczę na miasto.Obojętne mi jest czy będzie to chłopak czy tez dziewczyna,ważne byśmy nawiązali porozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś kto mieszka W Krakowie i chciałby poznać nowa osobę,trudno nawiązuję kontakty dlatego ciągle ktoś się z kimś zaprzyjaźnia a ja sama.Troszkę problemem jest że z początku nieśmiała powoli się rozkręcam.Jeśli ktoś miałby ochotę przekonać się jaka jestem to proszę o wiadomość.Mam 25 lat i chętnie gdzieś z kimś wyskoczę na miasto.Obojętne mi jest czy będzie to chłopak czy tez dziewczyna,ważne byśmy nawiązali porozumienie.

 

helooł

 

można zrobić Krakowską grupę nerwicową :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że w wątku same swieżaki na forum :)

ja jestem pracujaca w bardzo dziwnych godzinach :( aktualnie to czasu brak, bo jak wolne to juz poustawiane a jak praca to na popoludzia .... jak co to w sierpniu :(

 

a moze poznajmy się zanim sie spotkamy :) coś o sobie ??? wiek , praca, szkola ??:)

 

a juz z doswiadczenia wiem, ze lepiej ustalić jakis konkretny termin za tydzien /dwa aby wszystcy wiedzieli , ze to dzień i nie mieli innych planów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 (ale różnica wieku to dla mnie nie problem ;))pracuje w pizza hut ,od pażdzierniak studentka cracow school of art and fashion design :yeah:

 

-- 25 lip 2012, 00:05 --

 

ha i to był mój setny post haha

 

-- 25 lip 2012, 00:07 --

 

ja pracuje podogoniami/nocami ;/

 

-- 25 lip 2012, 21:56 --

 

i wątek umarł ?? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ludzie. spotkamy sie czy nie? jest lato cieplo. w sam raz. mowcie kiedy. wydaje mi sie ze warto. spotkac sie z tymi ktorzy maja podobne problemy. bo wtedy kazdy kazdego zrozumie. eN85 oczywiscie ze fajnie zebys byla bo opowiesz jak sobie poradzilas. wiec? odezwijcie sie. w krakowie jest tyle fajnych miejsc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie chetnie spotkam : ) Nawet jakos w ten weekend i mysle, ze przeciez to nie musi byc pojedyncze wydarzenie, wiec jak komus najblizszy termin nie bedzie pasowal, to przeciez moga byc nastepne - nic na sile. Czesc osob jest w nastroju by sie spotkac teraz, czesc nie ma albo czasu albo mozliwosci. To jest ok, i mam wrazenie ze nie ma sensu czekac az wszystkim bedzie pasowalo, bo zawsze komus nie bedzie. I bedziemy sie zbierac 2 miesiace, a tak to juz teraz kilka osob mogloby sie spotkac.

Tak mi sie przynajmniej wydaje.

Jesli o mnie chodzi to wycieczki rowerowe niestety odpadaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej witajcie to moze w taj kanajpce kolo bloni. tam jak cichy kacik. swieze powietrze. cos do przepicia czy wszamlania. a jak zacznie padac to mozna by isc gdzies na rynek. bo nie daleko. co o tym myslicie. godz 18 mysle zeby kazdemu pasowala. spotkajmy sie. tylko ze nikt z nas nie wie jak wyglada wiec mozna wymyslic zeby kazdy ze soba wzial jakies kwiecie czy cós. pomyslmy zebysmy tez nie wygladali idiotycznie. hihi.

 

-- 08 sie 2012, 15:37 --

 

moje gg 43827404

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×