Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czepiam się.

 

Jak mam rozumieć pkt 8.1 regulaminu forum? Cytuję:

Niedozwolone jest wklejanie linków oraz materiałów wideo bez wcześniejszego porozumienia z jednym z Administratorów*.

 

Ten przepis jest wg mnie martwy, bo w wielu tematach można swobodnie podawać linki do materiałów wideo i nikt tego z nikim nie konsultuje.

 

Chyba, że pkt 8 dotyczy tylko i wyłącznie stopki ale wówczas można by to doprecyzować.

Chodziło o podpis. Sprecyzowałem dokładniej:

8.1 Niedozwolone jest wklejanie linków oraz materiałów wideo w podpisie bez wcześniejszego porozumienia z jednym z Administratorów*.

Kolejne pytanie:

Czy wiadomość wysłana na PW i nie odebrana po jakimś czasie jest usuwana?

Nie. Jeżeli Użytkownik (nadawca) nie usunął konta, wiadomość jest ciągle wyświetlana odbiorcy.

Jeśli wyślę wiadomość i usunę konto zanim adresat ją odbierze, to czy ta wiadomość zostaje skasowana czy dostarczona mimo wszystko?

Zostanie usunięta, ponieważ odbiorca nie ma jak na nią odpisać.

 

[Dodane po edycji:]

 

Podobnie, jeśli wyślę taką wiadomość i wyłączę możliwość wysyłania do mnie PW to czy ma to wpływ na wysłaną i nieodebraną jeszcze wiadomość?

Nie ma wpływu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może w "Miastach" zrobić subforum o lekarzach i szpitalach?

no właśnie. dobry pomysł.

 

skonsultowałam temat z adminem. wątki o lekarzach i szpitalach zawsze były przenoszone do działu Oferty.

tak zostanie i będziemy tego pilnować. w wolnej chwili postaram się uporządkować dział Miasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shad,

 

Czy byłaby możliwość wyłączynia licznika postów pod profilem jeśli ktoś tego chce ?

Taka dodatkowa opcja, że po wejściu do profilu jest liczba postów ale w przeglądaniu forum można by było usunąć w ustawieniach...?

 

Mam natręctwa związane z tym licznikiem :/

 

Proszę Cię o przemyślenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milutki,
- skasowanie konta i postów -> wtedy są "dziury" w wątkach ?

Ta opcja została wyłączona na prośbę Użytkowników. W chwili kasowania konta posty zostają, lecz są 'bezosobowe'.

shadow_no, wracam do tej sprawy, rozmawialiśmy o tym 19 Paź 2010, 17:01

rozumiem, że wtedy (19 Paź 2010) nie można było już usunąć konta razem z postami ?

 

To jak wytłumaczyć brak postów niejakiego Deana w wątku samotny-jestem-i-le-mi-z-tym-t23307-28.html

Przecież Panna_Modliszka odpisywała mu 2 razy

20 Paź 2010, 10:16

20 Paź 2010, 10:20

i co, potem któregoś dnia Dean skasował sobie konto razem z postami ???

 

to w końcu te posty zostają czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milutki, Dean poprosił mnie abym ręcznie wykasował jego posty.

Kasując konto posty pozostają jako anonimy (nie powiązane z żadnym istniejącym kontem). Jeżeli jednak zależy komuś na usunięciu konta wraz z postami, wówczas można wysłać maila/pw do mnie lub Amon_Rah`a z taką prośbą (przed skasowaniem konta).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się,że to ..hmm..

To dopiero robi burdel,a nie ci biedni ( :mrgreen: ),niezrozumiani użytkownicy,ktorzy w amoku kasują konta,a potem wracają pod takimi samymi nickami..

Niechcacy skasowalam raz swoje posty i gorzko pożalowalam-raz,że robi sie autentyczny syf,zamęt,jeżeli ktos sie dużo udzielalal w wątkach powstają "wyrwy",a dwa-że kupa mojego czasu,uczucia i jakby nie bylo zaangażowania poszla do śmietnika.Cieszę się,że przynajmniej ta opcja nie funkcjonuje już w panelu użytkownika. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy opcja ignoruj ,powoduje zamkniecie możliwości wysyłani przez ignorowanego do mnie wiadomości na PW?

Ponieważ ten młotek jeżowiec mimo zamknięcia tematu dalej się produkuje .Na PW a ja nie chce z nim rozmawiać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten osobnik nazywa mnie młotkiem, osłem itd i nie dostał upomnienia a ja za odwet dostałem. I jeszcze go ta Modliszka broni. Niezłe kumoterstwo tutaj jest.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od rozwiązywania sporów są prywatne wiadomości. Nie tolerujemy kłótni na forum publicznym. Na PW piszcie sobie co chcecie o ile nie podchodzi to pod nękanie czy nie pojawiają się groźby które któraś ze stron może udowodnić (funkcyjni nie mają wglądu do skrzynek PW).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×