Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kim byłaś/byłeś w poprzednim wcieleniu?


khaleesi

Rekomendowane odpowiedzi

dobra poznawania ciąg dalszy.

kolejny test psychologiczny

http://www.megatest.pl/test,11985,Kim-bylas-w-poprzednim-wcieleniu dla kobiet

http://quizz.pl/quiz-kim-byles-w-poprzednim-wcieleniu1 dla obojga

Wiadomo wyniki pod spodem wpisujemy :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim wcieleniu, w świecie rządzonym przez mężczyzn byłaś słynną wojowniczką, która zasłynęła na polu walki. Z poprzedniego wcielenia pozostała Ci ogromna wiara w ideały. Uszczęśliwianie innych to główny cel Twojego życia.Jesteś prawym i uczciwym człowiekiem.

 

Dlatego jestem ciągle taka zmęczona. Po prostu odpoczywam po poprzednim życiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim wcieleniu, w świecie rządzonym przez mężczyzn byłaś słynną wojowniczką, która zasłynęła na polu walki. Z poprzedniego wcielenia pozostała Ci ogromna wiara w ideały. Uszczęśliwianie innych to główny cel Twojego życia.Jesteś prawym i uczciwym człowiekiem.

 

Dziwne te pytania ;)

 

-- 21 wrz 2013, 14:23 --

 

A w drugim teście wyszło mi, że byłam księdzem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, to zabawa tylko

 

Zabawa mówisz ? No dobra, jesli tak .

A powiedz mi Wykończony czy Zbliżające się Helloween to też zabawa ?

Ze swej strony jako katolik potępiam akurat tę pogańsko -satanistyczne świętowanie. Kościół też potępia przed tego typu zwodniczymi rzeczami . Powiesz mi może ,że zabawa , ok , jednak dla mnie to już nie jest zabawa .

Tak samo jak nie jest ozdobą trzymanie porcelanowgo Buddy,etc.w ddomu który jest symbolem glęboko niechrześcijańskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, nie wciskaj na siłe swojej wiary :evil: . ja zakladam prawdopodobieństwo reinkarnacji, ale nie zapuszczam się w ten temat, gdyz mam inne zajęcia. quiz to zabawa, ale mi wyszło tak:

 

W poprzednim wcieleniu, w świecie rządzonym przez mężczyzn byłaś słynną wojowniczką, która zasłynęła na polu walki. Z poprzedniego wcielenia pozostała Ci ogromna wiara w ideały. Uszczęśliwianie innych to główny cel Twojego życia.Jesteś prawym i uczciwym człowiekiem.

 

to by sie nawet zgadzało...

 

mam w domu czarnego buddę i indyjski rózaniec, ale wyznawca ich religii nie jestem. tralalala!

żadnych symboli chrześciajańskich nie posiadam, gdyz źle mi sie kojarzą.

a Ty refren, zajmij się Kalebx3, gdyż nadajecie chyba na tych samych falach i będzie...zakochana para!!!!

 

-- 21 wrz 2013, 15:56 --

 

kurde, wszystkie były wojowniczkami, co za podły test...... :evil::evil::evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, to zabawa tylko

 

Zabawa mówisz ? No dobra, jesli tak .

A powiedz mi Wykończony czy Zbliżające się Helloween to też zabawa ?

Ze swej strony jako katolik potępiam akurat tę pogańsko -satanistyczne świętowanie. Kościół też potępia przed tego typu zwodniczymi rzeczami . Powiesz mi może ,że zabawa , ok , jednak dla mnie to już nie jest zabawa .

Tak samo jak nie jest ozdobą trzymanie porcelanowgo Buddy,etc.w ddomu który jest symbolem glęboko niechrześcijańskim.

 

Jeśli już tak w to wnikamy, to dla mnie mętne jest pytanie ze szlachetnymi kamieniami w tym quizie, takie horoskopowo-magiczne, ale jest tylko jedno.

Pytanie też czy quiz nie rozpowszechnia wiary w reinkarnację. Mi się kojarzy z quizami fejsbukowymi typu "jaką byłbyś kanapką", więc nie biorę tego serio.

Halloween mnie odrzuca, nawet w takiej wersji lajtowej, bez magii - jest potworkowaty, w złym guście, poza tym nie buduje dobrej wrażliwości wobec zmarłych, tylko jakąś odrealnioną, karykaturalną i pozbawioną empatii, tajemnicy, szacunku, skupienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, nie wciskaj na siłe swojej wiary

Gdzie ja wciskam komuś swoją Swiętą Wiarę? Podzieliłem sie TYLKO swoim zdaniem i tyle.

Wyluzuj .

To ,że z Refrenen nadajemy na wspólnych falach nie oznacza ,że mamy zostać zakochana parą . Co Ty w ogóle piszesz, bredzisz ? Zastanów sie troszkę głębiej zanim cos palniesz , albo napisz , kiedy przejdzie Ci złość.

Poza tym jaka para z Refrenem ? Ja mam kochaną Żone , Rodzinę , Syna , a Ty takie teksty > przesadziłaś! Widzisz to teraz ?

Nie piszę Ci tego z przekąsem , albo żeby Ci dopiec , bo wiesz ,że Cie lubię i uważam za jedną z madrzejszych Osób na Tym Forum , ale tu i teraz jak dla mnie dałaś konkretną plamę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nie wszyscy tutaj są katolikami,proszę to uszanować...

 

przecież to jasne i wiem o tym , ale czy katolicy musza zakładac osobny wątek ,żeby wyrazić swoje zdanie o tego typu sprawach ? Jak dla mnie byłaby to jakaś forma dyskryminacji . Zima ,wybacz,ze się zapytam < czy masz dziś zły dzień, nerwowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, żartowałam sobie z tą zakochaną parą, jak Cię uraziłam to sorry. :hide:

ale przynajmniej jestem prawdziwa :P

 

-- 21 wrz 2013, 16:08 --

 

dzień mam stabilny jak zawsze, ale nie kumam czemu nie moge spokojnie zrobić testu, bo temat przeradza się w jakąs religijna wojenkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale mnie nie uraziłaś ;) i nie masz za co przepraszać .

Jestes prawdziwa ,Tu się z Toba zgodzę, i nie mówię tego gwoli Twojego zadowolenia , ale tak uważam od serca i osobiście .

Nie masz co się oburzac ,że ktoś w tym temacie ma inne zdanie niż Ty . Zawsze tak będzie .

Religijna Wojnę? No co Ty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×