Bezsenność, nerwica, depresja - sam nie wiem co mam!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez asobco1985 03 paź 2014, 15:47
estera1, myślę że gdyby choć jedną noc usnęłabym bez większych problemów to było by lepiej bo zmieniłabym myślenie, bo to dało by mi nadzieję że będzie ok ale to chyba każdemu :?

Niby dziś spałam bez leku bo coś mi się śniło, zresztą nie funkcjonowałabym teraz ... ale to był baardzo płytki sen :(

przez estera1 03 paź 2014, 16:38
płytki ale naturalny sen bez leków...spróbuj sie przemeczyc przez pare dni bez leków.Ile godzin tak mniej wiecej spisz?po jakim czasie zasypiasz?wybudzasz sie?

przez asobco1985 03 paź 2014, 22:32
Normalnie się nie wybudzam, ale dziś spalam nie spokojnie i każdy szmer mnie budził :/ teraz jestem taka zmęczona ze zastanawiał się czy nie brać tabletki :/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez estera1 04 paź 2014, 09:32
Nie bierz ;)

przez janek159 06 paź 2014, 10:05
Asobco. Prawidłowo postrzegasz sytuację. Problem jest tylko i aż w myśleniu. Mi udało się wyzwolić z pułapki. Wiem, że to cholernie trudne, ale chodzi o to aby mając problem bezsenności nie myśleć o tym jako o problemie. W sumie niemożliwe, nie.

Mi ten stosunek ,,lekceważący" przychodził stopniowo. I niestety chyba nic tu się nie da zrobić na siłę. Teraz od 1,5 miesiąca śpię i myślę, że osiągnąłem jakiś spokój w tym zakresie. I chyba zaliczam się do osób które zarówno w zakresie nerwicy lękowej czy bezsenności mają właściwość do samoistnego powrotu do równowagi, byle nienakręcać się niepotrzebnie, to podstawa. A wiem, że tego wielu ludziom tu brakuje.

Powiedziałem sobie, że nie będę wchodził na to forum bo korzystanie z niego wg mnie ma dwie strony medalu. Ta pozytywna to zaspokajanie potrzeby ciekawości i wiedzy, a negatywna to ciągłe dostarczanie bodźców do nakręcania się.

Pozdrawiam również Esterę.

przez estera1 06 paź 2014, 10:11
janek dziekuje i nawzajem :) co do forum masz racje.Jak wychodziłąm na prostą z bezsennosci przestałam tu wchodzic i o dziwo spałam normalnie :)

przez asobco1985 06 paź 2014, 11:44
estera1, janek159, jeśli chodzi o nakręcanie się na forum macie rację, parę lat temu też pisałam na tym forum ,a kiedy moje objawy nerwicowe zminimalizowały się przestałam czytać wpisy. Chyba tak już jest że z forum korzystają ludzie którzy w danej chwili szukają pomocy i drogi wyjścia z problemu.

A wracając do bezsenności, w sobotę byłam u lekarza, zwiększyła mi dawkę seroxatu na 10 mg rano i dopisała doxepinę, nasen doraźnie pół tabletki. Doxepinę biorę 2 dzień, wczoraj myślałam że się nie dobudzę, śpię dobrze, ale jak na razie strasznie zamula, natrętne myśli zmniejszyły się.

Zobaczymy co będzie dalej, mam nadzieję że wrócę do formy :/.

przez estera1 06 paź 2014, 13:44
moim zdanie ,źle zrobilas biorąc tabsy ale to juz jest twoja decyzja.Tym bardziej ,ze zasypialas bez leku

przez asobco1985 06 paź 2014, 14:31
estera1, nie wiem czy poradziłabym sobie bez leków :/

Sortuj wg