Witam chce wam pomóc :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Patrycha23 05 lut 2013, 16:14
ciacho7891, w takim razie ulzylo mi i pozbylam sie obaw i watpliwosci ;)
In my mind there's something strange that I can't change..
.... .... ....
Największe wyzwania życie stawia przed najsilniejszymi!

F41.0

przez KasiaG 05 lut 2013, 16:27
Witam . Mam depresję i nerwicę , biorę teraz Sulpiryd , wcześniej brałam Fluanxol i dostała bezsenności , 3 dni mnie trzymało. Byłam u psychiatry , mam też na noc Senzop tylko mam taki lęk , ze jak sie skonczy to nie bede mogła spac . Bo Senzop nie można brać cały czas . Mam różne lęki , martwię się o dziecko i złapałam pracę dorywczą , ale czasem chce mi się tam chodzić czasem nie . Czy wy macie podobnie.

przez ciacho7891 05 lut 2013, 17:24
Patrycha23, spoko ja jestem pewny czlowiek;) KasiaG nie martw sie. Tu znajdziesz otuche i wskazowki;)
ciacho7891

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez KasiaG 05 lut 2013, 17:46
Napiszcie więc jak z tym walczyc najgorzej jak położę się to boję się zasnąć bez Senzopu

przez L.E. 05 lut 2013, 17:51
KasiaG, chodzisz na terapię?
Nie zastanawiałaś się nad zmianą tego leku?
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez KasiaG 05 lut 2013, 18:55
Biorę Sulpiryd od psychiatry i senzop

przez kaja123 05 lut 2013, 18:58
KasiaG, leki nie leczą tylko pomagają znosić objawy. Leczy terapia. Dobrze by było żebyś udała sie na wizytę do psychologa bądź terapeuty bo z jakiegoś powodu masz te lęki. On pomoże Ci odkryć z jakiego a potem trzeba stawić im czoła - dobrze będzie :D

-- 05 lut 2013, 18:00 --

KasiaG, dodam jeszcze że leki uzależniają sulpiryd może nie ale senzop na bank. Góra 3 do 4 tg możesz go brać.

przez nikola 25 05 lut 2013, 19:40
Ciacho wierzę w Twoją pozytywną energię i gratuluję wygranej, czytam Twoje posty i widzę, ze mamy podobne myślenie choć nie do końca, mi przychodzi taka myśl co jakiś czas " Lekarze nie pomogą sama musze to pokonać " ale za chwilę kolejny atak i taka bezradność, że myśli zmieniają się na takie, ze nie dam rady....
mnie te ataki najczęściej łapią w pracy, autobusie miejscach gdzie jest tłoczno....
może dasz mi jakieś konkretne rady jak z tym dokładnie walczyć?
jak się pozbyć tych myśli złych ?

przez ciacho7891 05 lut 2013, 20:02
nikola 25, Miałem to samo. Tam gdzie było tłoczno tam atak był pewny. Ja zawsze brałem głęboki wdech i czekałem, aż przejdzie. Ataki są potęgowane przez panikę. O kurde ludzie to widzą, jak padne to co będzie..kto mi pomoże...1. sprawa jak pisałem. Wiesz co Ci jest. Spokojnie. Mam atak spoko zaraz przejdzie, olać go nic mi nie zrobi. Nie możesz sie poddawać....ja po każdym lęku mòwiłem sobie, z radością czekam na następny, może tym razem wygram. Zawsze przegrywałem, ale to mnie motywowało do walki i w końcu wygrałem, wykończyłem je swojà wolą walki. Dzisiaj przegralem ale jutro wygram. Rano wstając nie myślałem o kurde znowu lęki...nie..ja tu rządze mam je w dupie. Dam radę. Do tego niezbędne jest robienie czegoś dla siebie. Zakupy, jakieś przyjemności, zacznij biegać, zrób coś dla ciała, spróbuj sie jakoś podniecić żeby zbombardować te złe czynniki w sobie. Ja np. przed spaniem oglàdalem filmy żeby idąc spać skupić sie na tym co oglàdałem a nie na tym czy bede miał atak. Dasz rade, ale nie podawaj sie. Musisz odstawić, alkohol, kawe, redbule itp. Jak bedziesz juz zdrowa to sobie bedziesz mogła wypić. Odpowiednie podejscie, wiedza na temat tego co mi jest oraz, bombardowanie sie przyjemnościami daje sukces. No i modlitwa jeżeli ktoś się modli. Dolinowanie sie, użalanie się nad sobà pogłebia chorobe. Musisz żyć na petardzie. Tak dam rade, mam w dupie chorobe, dzisiaj przegrałem jutro wygram. Słowa; nie wiem, nie dam rady, chyba, może, nie umiem, nie dam rady wyżuć ze słownika. Wiem łatwo mi się gada, ale chęć bycia zdrowym a raczej strach przed tym żeby nie wpaść w depreche mi pomógł.

-- 05 lut 2013, 19:10 --

nikola 25, weź się umaluj, zrób z siebie najpiękniejszą babke na świecie. Piersi do przodu i idziesz twardo. Dowartościuj sie. Mialam atak w tramwaju spoko, ide tam.twardo, nie boję sie. Nie możesz bać się miejsc gdzie byly ataki. Ja specjalnie w nie chodziłem żeby się z nimi oswoić i to się udało. Haha na początku omijałem te miejsca i to był błąd. Wchodzisz tak długo w mrowisko aż mrówy zaczną Cie olewać;)
ciacho7891

przez KasiaG 05 lut 2013, 21:00
Tak chodzę na terapię , psycholog powiedziała , ze ja sama sie nakrecam i ze nawet jesli sie cos stanie to co z tego , tego nie przewidzę , troche mnie tym uspokoiła

przez kaja123 05 lut 2013, 21:01
KasiaG, to najważniejsze teraz potrzeba czasu terapia działa nie tak od razu ale działa ja jestem tego przykładem. :D

przez nikola 25 05 lut 2013, 23:13
Ciacho podejmę się walki, bo mnie do Niej motywujesz:)
skoro, Ty wygrałeś to i ja mogę:)
pewnie trochę potrwa zanim z tego wyjdę ale wyjdę kiedyś....
Piszę tak bo chcę tak myśleć ale tak do końca nie
...tak naprawdę boję się każdego kolejnego dnia....

Sortuj wg