Witajcie jest problem

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witajcie jest problem

przez tirzak 01 lis 2012, 14:22
kaja123 o co chodzi Ci z tym linkiem?
Wiola czemu mam mówić nie poważnie?

Witajcie jest problem

przez kaja123 01 lis 2012, 14:29
tirzak napisał(a):kaja123 o co chodzi Ci z tym linkiem?

Bo tam autor napisał ! :
Dostałem się wczoraj do psychiatry i po godzinnej rozmowie stwierdził , że mam zaburzenia lękowo-depresyje. (koło 15 zadzwoniłem i okazało się , że ma jedno wolne miejsce na 17:30 - niestety w Poznaniu więc kawałek musiałem jechać)
Powiedział ,żebym zaczął brać sertralinę i mam do niego za miesiąc przyjechać na kontrolę .
Zabronił mierzyć ciśnienia - po kilkanaście razy dziennie i pulsu. W ogóle to było fajnie - bo jakiś taki miły ten człowiek .
I szczerze mówiąc ani wczoraj popołudniu ani dzisiaj tego ciśnienia nie zmierzyłem
Chociaż mnie korci - to będę się starał robić to raz dziennie.

Poza tym jak Sertralina mnie trochę "puści" to Pan zasugerował psychoterapię i jakąś jogę lub coś w tym stylu.

Pytałem też o hipnozę ale na razie odradził.

No to wziąłem dzisiaj pół tabletki i teraz będziemy czekać na efekty .

Broniłem się przed tym rękoma i nogami ale Pan doktor logicznie mi to wytłumaczył i powiedział, że z tych leków za rok albo dwa będzie można zrezygnować . Muszę tylko wepchnąć tą moją śnieżną kulę na sam szczyt i zepchnąć ją na drugą stronę góry , żeby nie wróciła do mnie ze zdwojoną siłą i do tego zdecydowanie większa

Witajcie jest problem

przez tirzak 01 lis 2012, 16:31
Aha już wiem ale zauważ że jak nawet pójdę do psychiatry to on mnie skieruję do Tworek(jeżeli mam nerwicę lękową a tak jest na 80%).

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witajcie jest problem

przez *Wiola* 01 lis 2012, 16:34
tirzak, Mam nerwicę lękową i żaden psychiatra mnie do Tworek ani innego szpitala nie wysyłał. Poszłam sama kiedy chciałam i poprosiłam o skierowanie, więc przestań pierniczyć :P
Moderator

Witajcie jest problem

przez kaja123 01 lis 2012, 17:02
*Wiola*, on se z nas jaja robi myślę ;) To co wszystko wypisuje nie trzyma się kupy ani d... :papa:

Witajcie jest problem

przez tirzak 01 lis 2012, 17:30
Zobaczymy w poniedziałek wybiorę się do lekarza zobaczę co powie

-- 01 lis 2012, 23:24 --

Dzisiaj spotkałem lekarza mojego rodzinnego bardzo dobrego znajomego i z nim pogadałem on mi powiedział że najlepszym wyjściem żeby się z tego wyleczyć to psychoterapia

Sortuj wg