Witam na poczatku drogi

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam na poczatku drogi

przez czarnypies 04 lis 2010, 19:49
Czesc, jestem wlasnie po pierwszej wizycie i nie mam pojecia co bedzie dalej. Nigdy nie szukalam informacji na temat moich zachowan i dolegliwosci, moze sama nie chcialam sie przyznac ze cos mi jest i ze to moja wina.
Od paru lat jestem w totalnym dolku, z okresami kiedy dostawalam chwilowego entuzjazmu, ktory mijal szybciej niz przychodzil.
Od kilku miesiecy jednak jest gorzej i najbardziej na moich humorach i nerwach cierpia najblizsi :( Mam straszne napady paniki i beznadziejne leki, boje sie wychodzic z domu, boje sie jeszcze bardziej przestrzeni, mosty sa do mnie nie do pokonania, a ulice zbyt niebezpieczne. Boje sie o dzieci kiedy zostawiam je w szkole. Od 3 lat nie zostaly z nikim innym, a ja bez nich nigdzie sama sie nie ruszam.
Ostatnio nawet glupie domowe czynnosci staly sie ogromnym problemem, w zasadzie zmuszam sie zeby ugotowac cokolwiek. Tak dalej byc juz nie moze. Tesknie za soba sprzed... chyba od tamtych beztroskich czasow minela epoka :(
Kasia
moze forum mi pomoze...

Re: Witam na poczatku drogi

przez coksinelka 04 lis 2010, 20:14
Witaj Kasia! Forum raz pomaga, a raz nie. Na pewno nie jest "lekiem na całe zło". Ale jest tu wielu ludzi z podobnymi problemami. Pisz o wszystkim, co Ci leży na sercu :smile:

przez Maleńka 04 lis 2010, 21:13
Mam nadzieję,że forum pomoże Ci przekonać się do psychologa,terapeuty i psychiatry. Mi to zajęło dwa lata ale lepiej późno.. ;)
Bo kiedy tylko staje się
Zbyt ludzka niż byś tego chciał
Wtedy oto widzisz że
Jesteś tak jak ja

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez czarnypies 04 lis 2010, 21:32
Dziekuje

Co do psychologa, czy psychiatry jestem jak najbardziej na tak, bo sama juz sobie nie radze od dawna, a teraz inni juz tez sobie nie radza ze mna :(
Tylko, ze mieszkam za granica i niestety, ale najpierw mam spotkania z rodzinnym i okres czekania na nastepne dzialania. Narazie jestem po testach i mam sie zglosic po odpowiednie leki, a on zadecyduje gdzie mnie dalej skierowac.
Dobrze, ze chociaz w sieci jest miejsce dla takich jak ja.

przez szczepcio1973 07 lis 2010, 16:02
witam proszę pomóżcie mi bo już sama sobie nie radzę, zostawił mnie mąż po17 latach naszego życia sama z 3 dzieci bez perspektyw na dalsze życie , wszystko mi się zawaliło. nie wiem co mam dalej ze sobą zrobić miliony złych myśli przelatuje przez moją głowę , ale przecież mam dzieci i dla nich muszę być silna .

przez Piorunka 07 lis 2010, 19:43
szczepanka masz jeszcze przyjaciół:) witaj na forum:)
Piorunka

Sortuj wg