ja już nie mam siły ;((((((

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: ja już nie mam siły ;((((((

przez JoannaWiktoria 16 mar 2009, 18:54
Zawsze jest z każdej sytuacji jakies rozwiązanie i sama nie wiesz czy "za rogiem" nie czai się cos miłego, fantastycznego....może miłośc ta cudowna i prawdziwa. nie poddawaj się i nie daj sie wpedzic w tą mroczna matnię, która każe ci widziec swiat w czarnych kolorach. pomysl że wcale tak nie jest jak ci się wydaje i możesz się z tego wyrwac!!! ja mogłam i tobie tez sie uda!! pozdrwiam ciepło

Re: ja już nie mam siły ;((((((

przez bincia 16 mar 2009, 19:59
Cześć! Zastanawiam się co Cię wprowadziło w tak paskudny nastrój, jeśli tak to można nazwać! Depresja - ja nie miałam nigdy takich problemów, bywałam smutna i przybita ale depresja??? O nie! Nie wiem co Ci doradzić choć bardzo chcę! Możesz mi powiedzieć co sprawia, że masz tak ciężko mając obok Mężczyznę, którego Kochasz i Rodzinę, która Cię wspiera! Normalnie bym Ci powiedziała weź się w garść, ale nie o to chodzi, bo to zbyt poważny problem! Ja też kiedyś nie miałam ochoty żyć, ale się pozbierałam - sama dla siebie! Wtedy byłam samotna a Ty masz obok cały czas ludzi, którzy Cię Kochają!!! Postaraj się dla nich a jak będzie lepiej to tylko dla siebie! Trzymam mocno kciuki za Ciebie, powodzenia!

Sortuj wg