Ile to jeszcze potrwa?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Ile to jeszcze potrwa?

przez czester_b 11 cze 2008, 14:43
Witam.

Od pół roku choruję na depresję. Zaczęło się na jesień, nie mogłem spać po nocach, ciągle płąkałem i po dwóch miesiącach poszedłem do lekarza. Ten przypisał mi Anafranil i Luxetę, tylko że po czterech miesiącach brania tych leków nie widzę większej poprawy, po miesiącu przestałem płakać, jestem trochę spokojniejszy, ale nadal męczy mnie bezsens tego wszystkiego i kompletny brak energii na wszystko, i tak od ponad dwóch miesięcy nic się nie zmienia.
Czy mógłby mi ktoś doradzić? Ile czasu u was to trwało? Po jakim czasie odczuliście poprawę i jak długo się leczyliście?
Ja już niestety zaczynam tracić nadzieję...

Re: Ile to jeszcze potrwa?

przez betty_boo 11 cze 2008, 15:38
hej

ja juz nawet przed lekami zaczełam psychoterapie , nie piszesz nic na ten temat, moze tez powinienes zaczac chodzic a nie tylko bazować na lekach?poza tym ja biore seroxat, moze zapytaj o inny lek?ale przede wszystkim radze terapie

pa. tez miałam ogromne problemy ze snem, depresje, stany lekowe i natrectwa

pozdrawiami powodzenia na terapii

Re: Ile to jeszcze potrwa?

przez fiufiu 12 cze 2008, 17:27
U mnie stuknal wlasnie rok leczenia farmakologicznego.....i jest znaczaca poprawa. Z tymze od paru miesiecy chodze rowniez do psychologa, ktory wyprowadzil mnie z dolka. Naprawde warto chodzic na takie spotkania, bo one bardzo pomagaja i skracaja czas leczenia. A z antydepresantami to jest tak ze dzialaja dopiero podajze po paru miesiacach i to nie jest tak bardzo widoczna poprawa. Na depresje ludzie potrafia leczyc sie nawet po pare lat.
"Oddaję się morzu,
Pozwalam się ponieść fali,
Niech mnie obmyje.
W obliczu strachu,
Pewnego razu uwierzyłem.
Łzy smoka,
Dla Ciebie i dla mnie..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg