Mroczna otchłań

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Mroczna otchłań

przez niepewna 30 kwi 2008, 12:59
Witam wszystkich

Czuję,że moje życie dobiegło końca.

Umarłam za życia bo to w czym tkwię nie przypomina w niczym egzystencji ludzkiej- bez emocji,bez lęku,bez jakiejkolwiek nadziei- nie mam przyszłości,jestem zawieszona pomiędzy przeszłością i teraźniejszością czekając na zgubioną przyszłość.

Nie mam już do siebie żadnego szacunku.
Moje życie jest wielką pogardą, obojętnością.
Jestem pozbawiona i oddarta ze wszelkich złudzeń, które czasem osładzają życie.

Czekam tylko na sen,który jest moim wybawieniem a właściwie powoli myślę ,że tylko ONA nim jest .
Niczego już nie chce i nie oczekuje choć gdzieś tam na dnie serca wiem że to jeszcze nie prawda wciąż czekam i liczę na to,że coś sie w moim życiu zmieni bez mojego udziału...jakie to naiwne.
Czy to sen..?

przez celineczka3 30 kwi 2008, 15:29
Bierzesz jakies leki czy jestes na psychoterapi?Jak dlugo trwa taki stan?Jestes pod opieka jakiegos specjalisty?
celineczka3

przez net555 30 kwi 2008, 18:41
Jeśli nie widzisz nadziei to spróbuj odmienić swoje życie - walcz. Lekarstwa to początek, aby móc zacząć działać. Później przychodzi czas na aktywność, która może odwrócić wszystko. Polecam kontakt z innymi. Jeśli pracujesz to może jakieś studia zaoczne, w przypadku jeśli nadal się uczysz zdecyduj się na pracę np w formie wolontariatu, pomożesz innym i sobie. Pozdrawiam i nie poddawaj się.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zagubiony148 30 kwi 2008, 19:43
celineczka3 napisał(a):Bierzesz jakies leki czy jestes na psychoterapi?Jak dlugo trwa taki stan?Jestes pod opieka jakiegos specjalisty?

Ja bym się wystraszył jakbym zaraz na starcie dostał taki ostrzał pytan ;)

niepewna Witaj ! Napisz coś więcej o sobie a wymyślimy jakieś rozwiązanie ;)
Po co nosić maskę, gdy nie ma się już twarzy?
Emil Cioran

Bo jest to znakomitym mężom nie honor, jak niewolnikom ślęczeć godzinami przy obliczeniach.
Gottfried Wilhelm Leibniz

przez celineczka3 30 kwi 2008, 20:43
Zagubiony148 napisał(a):Ja bym się wystraszył jakbym zaraz na starcie dostał taki ostrzał pytan

:P Rzeczywiscie chyba troche przegięłam...ale to z troski :roll:
celineczka3

przez Zagubiony148 30 kwi 2008, 20:45
celineczka3 napisał(a): Rzeczywiscie chyba troche przegięłam...ale to z troski

:mrgreen:
Po co nosić maskę, gdy nie ma się już twarzy?
Emil Cioran

Bo jest to znakomitym mężom nie honor, jak niewolnikom ślęczeć godzinami przy obliczeniach.
Gottfried Wilhelm Leibniz

Sortuj wg