Offtop

Hasiok.

Re: WARSZAWA

przez gavril princip 03 paź 2008, 16:35
Ester ,twoje opininie sa niemsaczne i w taki sam w sposob sa wyrazane [infantylny] za plecami lekarzy.Kiedys musis sie pozbyc tej hipokryzji i pozerstwa.
gavril princip

przez ESTER 03 paź 2008, 16:43
inez3 to nie wiem bo mi się wydawało , ze dr Bryła to był ordynatorem chyba tego oddziału a moze tej całej placówki ,no nie wiem bo to osobno jest klinika nerwic i oddział.Dzisiaj to on zarządza tą całą placówką a kierownikiem klinki nerwic jest dr Owsiejczuk a kiedyś był dr Grabowski

---- EDIT ----

gavril princip napisał(a):Ester ,twoje opininie sa niemsaczne i w taki sam w sposob sa wyrazane [infantylny] za plecami lekarzy.Kiedys musis sie pozbyc tej hipokryzji i pozerstwa.

Gavril weż się..... jaka hipokryzja,jakie pozerstwo ? :shock: :lol:
Co jest wg.Ciebie pozerstwem w moim wydaniu, co?
A tak wogóle to co Ty tak bronisz tych panów doktorów ? :lol:
ESTER

przez namiestnik 04 paź 2008, 00:46
ESTER - naprawdę cofnij się w temacie o stronę, dwie i przeczytaj patrząc obiektywnie na swoje wypowiedzi - to się dowiesz o co tu wszystkim chodzi.

Tak od razu uprzedzę, że możesz mi z góry powiedzieć, że podpuszczalski jestem.

PS. A tak poważnie to zgrywasz się teraz czy naprawdę nie wiesz co Gavril i Bethi mają na myśli?

Pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 05 paź 2008, 21:07
Co jest fałszywe :?: Twoje postępowanie. Sama jesteś jak chorągiewka na wietrze, która strasznie trzepocze na wszystkie strony. Niemożliwością jest przecież stwierdzanie 'tak' i 'nie' zarazem z rżnięciem głupa, że nie wie się o co lata :evil: ESTER, tutaj nie musisz grać, pozować ani udawać - będziemy Cię lubić taką jaką jesteś anie Twoje pozy. Raczej nikt się na nie nie nabierze. Pomyśl o tym, bo Twoje doświadczenie i wiedzą są cenne, tylko się mijają z celem. A szkoda.

Pozdrawiam.
Pstryk

przez ESTER 06 paź 2008, 23:40
namiestnik napisał(a):ESTER - naprawdę cofnij się w temacie o stronę, dwie i przeczytaj patrząc obiektywnie na swoje wypowiedzi - to się dowiesz o co tu wszystkim chodzi.

Tak od razu uprzedzę, że możesz mi z góry powiedzieć, że podpuszczalski jestem.

PS. A tak poważnie to zgrywasz się teraz czy naprawdę nie wiesz co Gavril i Bethi mają na myśli?

Pozdrawiam

Nie , naprawde nie wiem o co Wam chodzi ! Ja nie przybieram żadnych póz.Cały czas twierdze , ze terapia na Dolnej 42 jest beznadziejna ,wszyscy moi znajomi tak twierdza przynajmniej a co do pana dr to w dalszym ciągu twierdze , ze to dobry lekarz , fajny facet , ale jak większość specjalistów z tej placówki ma spore problemy sam ze sobą więc poprostu ostrzegam i tyle ! Nie wiem co w tym fałszywego, jakie w tym pozerstwo ? Ludzie zastanówcie się...... :!:
ESTER

przez gavril princip 07 paź 2008, 16:43
Wszyscy sie zastanwuiaja dlaczego sie tak podniecasz piszac o tym wszystkim,zamiast po prostu doinformowac ludzi jak to robi reszta forum.
gavril princip

przez namiestnik 07 paź 2008, 18:18
ESTER skoro wszyscy Ci mówią to samo - to może jest w tym coś z racji nie?

Co do emocji o których wspomniał gavril to powiedzmy otwarcie - chyba jest z nimi jakiś problem tak?

przez ESTER 07 paź 2008, 22:25
Wszyscy to znaczy gavril i Ty tak? :lol:

NO TO TAK WłASNIE ZROBIłAM ,TAK JAK INNI NA TYM FORUM DOINFORMOWAłAM WAS , ZE CENTRUM PSYCHOTERAPII NA DOLNEJ 42 TO NAJGORSZA PLACóWKA W WARSZAWIE ZE WZGLęDU NA PERSONEL :!: To wszystko , naprawdę.... nie ma w tym żadnych emocji :!: To raczej Wy sami te swoje emocje tutaj do tego podłączacie.To Wy macie jakis problem z tym. Nie wiem czy wynika on z tego , ze czujecie jakąś odrębność czy może macie poczucie izolacji, nie wiem.Myśle , ze zbyt dużo sobie sami dopowiedzieliscie , to iż mam poczucie wyjątkowości tylko z powodu tego w jakim środowisku się obracam itd.Jest to błędne przekonanie gdyż wcale nie czuję się z tego powodu wyróżniona czy lepsza itd.Ja nie stoje po żadnej stronie.Wchodze na to forum z różnych powodów, to prawda , ale min.też dlatego , że mam problemy podobne do waszych i to wszystko.Zauważcie też , ze To Wy tworzycie jakieś podziały a nie ja, dla mnie one poprostu nie istnieją, ja ich nie zauważam.... stąd ta swoboda w moich postach :smile:
ESTER

przez namiestnik 08 paź 2008, 12:39
Wszyscy - znaczy wszyscy którzy się wypowiedzieli. Cofnij się w postach to zauważysz ile osób się wypowiedziało. Spójrz też w inne tematy.

ESTER - jedną z właściwości zaburzeń jest to, że może Ci się wydawać, że z Tobą wszystko jest ok - a wszyscy wkoło Cię nie rozumieją i nie wiadomo co sobie wymyślają.

Co do wyjątkowości - wiele osób obraca się w znacznie bardziej wyjątkowych środowiskach i jakoś tak bardzo tym nie epatują.

Ze swobody w postach to ja się tylko cieszę. Dobrze, że nie udajesz nikogo innego.

przez Pstryk 08 paź 2008, 20:27
Nic nie dociera... trudno - pozostaje mieć nadzieję, że z czasem jednak zauważysz w sobie to, co inni widzą w Tobie... Ale wróćmy do tematu - parę osób jest nim zainteresowanych :szukam:
Pstryk

przez inez3 08 paź 2008, 23:10
dokladnie, temat jest o psychologach, psychiatrach i terapiach w wawie, wiec wrocmy do niego...

przez ESTER 08 paź 2008, 23:25
namiestnik napisał(a):Wszyscy - znaczy wszyscy którzy się wypowiedzieli. Cofnij się w postach to zauważysz ile osób się wypowiedziało. Spójrz też w inne tematy.

ESTER - jedną z właściwości zaburzeń jest to, że może Ci się wydawać, że z Tobą wszystko jest ok - a wszyscy wkoło Cię nie rozumieją i nie wiadomo co sobie wymyślają.

Co do wyjątkowości - wiele osób obraca się w znacznie bardziej wyjątkowych środowiskach i jakoś tak bardzo tym nie epatują.

Ze swobody w postach to ja się tylko cieszę. Dobrze, że nie udajesz nikogo innego.

namiestniku jaką mi stawiasz diagnozę wobec tego ? :D Poważnie ,chce ją poznać..... ;)
Wcale nie wydaję mi się , że ze mną jest ok, wręcz przeciwnie. Chyba nikomu z zaburzeniami nerwicowymi tak się nie wydaje......Napisałam już dlaczego wchodze na to forum , no nie ?

"ESTER - jedną z właściwości zaburzeń jest to, że może Ci się wydawać, że z Tobą wszystko jest ok - a wszyscy wkoło Cię nie rozumieją i nie wiadomo co sobie wymyślają."

No tak rzeczywiście bywa......w przypadku choroby psychicznej !
A tej namiestniku to chyba nie mam....? :lol:

Nie,nie no właśnie to napisałam , że to moje środowisko nie jest wyjątkowe to Wy tylko nadaliście temu takie znaczenie.W każdym razie przepraszam Was jeśli dałam Wam odczuć jakąś tam "wyjątkowość" swojej osoby czy tego całego środowiska.A tak swoją drogą to wiele moich kolezanek i kolegów z wydziału i nie tylko ma o wiele gorsze problemy z samym sobą niz wszyscy tu na forum razem wzięci, poważnie. :D

---- EDIT ----

A tak wogóle to wiecie co? Jest mi przykro, naprawdę :( Przekonałam się , ze tu na forum to lepiej nie przyznawać się do tego kim się jest i co się robi..... :roll:
ESTER

przez namiestnik 08 paź 2008, 23:36
Chyba jednak nie mówisz poważnie Ester o diagnozie. Ty byś postawiła po tak małej ilości informacji przekazanej w taki sposób?

No tak rzeczywiście bywa......w przypadku choroby psychicznej !
A tej namiestniku to chyba nie mam....? :lol:

Nie wiem Ester tego. Obstawiam, że nie masz :) Tak bywa w przypadku niektórych chorób psychicznych i NIE TYLKO.

A wracając do tematu co sądzicie o terapii na Chełmskiej, na Koszykowej i na Płockiej? Te trzy konkretnie mnie interesują. Czy ktoś jest związany z tymi ośrodkami?

przez ESTER 08 paź 2008, 23:47
"Tak bywa w przypadku niektórych chorób psychicznych i NIE TYLKO."

To znaczy w przypadku jakich zaburzeń tak bywa ?
W przypadku zab. lękowych ? Bo ja mam postawioną taką diagnozę : zaburzenia lękowe uogólnione :D

Nie, ja bym nie postawiła pełnej diagnozy, ale taką hipotetyczną to się jednak chyba da postawić niektórym tutaj na forum..... :lol:

---- EDIT ----

A tam są poradnie zdrowia psychicznego ?
ESTER

Sortuj wg