Skocz do zawartości
Nerwica.com

dziewczyny mam pytanie!!!:)


elfica

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tabletki antykoncepcyjne o małej zawartości hormonów(np.Yasminelle) wpływają u Was na powiększenie ilości natręctw?? proszę o Waszą opinię bo niestety jestem trochę somatyczką i lubię sobie takie rzeczy wmawiać ;) pozdrawiam!

 

[Dodane po edycji:]

 

no i muszę dodać,że gdy brałam tabletki czułam się jakaś taka bardziej zrównoważona psychicznie i wyciszona więc bardzo dobrze!:) ale do czasu,aż wyczytałam,że mogą one przyczyniać się do depresji więc wywnioskowałam ,że powinny mi szkodzić:P no i zaczęłam sobie to wmawiać:D pomóżcie!;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko Twoje natrętne myśli. Tabletki anty nie mają wpływu na Twoje myśli. Hormony owszem, mają wpływ na organizm, ale na pewno nie na to że masz więcej natrętnych myśli- min. taką ;)

 

Więc się wyluzuj bo to nie ma wpływu, a następnym razem nie czytaj ulotek bo tylko sobie szkodzisz :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedz!:) Twój fajny racjonalizm rozjaśnił mi umysł ;) no ale na pogorszenie nastroju(np.depresje) chyba hormony mają wpływ co? większość moich koleżanek bierze tablety i marudzi,że mają doła post-hormonalnego:) ja nawet nie obawiam się ,że natręctw będzie więcej tylko przy pogorszeniu nastroju ma się też więcej wątpliwości -a wtedy natręctwa pojawiają się ze zdwojoną siłą! jakiś czas temu odstawiłam lek Fevarin i na razie samodzielnie walczę- z różnym skutkiem;) więc nie chcę dodatkowo obciążać mojej zrytej bańki depresjami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedz!:) Twój fajny racjonalizm rozjaśnił mi umysł ;)

 

Nie ma za co :smile:

 

no ale na pogorszenie nastroju(np.depresje) chyba hormony mają wpływ co?

 

Mogą mieć, ale nie muszą. Tak samo mogą mieć wpływ na zakrzepicę czy wymioty, cokolwiek.

Naprawdę nie czytaj ulotek, nie warto :smile:

 

większość moich koleżanek bierze tablety i marudzi,że mają doła post-hormonalnego:) ja nawet nie obawiam się ,że natręctw będzie więcej tylko przy pogorszeniu nastroju ma się też więcej wątpliwości -a wtedy natręctwa pojawiają się ze zdwojoną siłą!

 

Ale masz te pogorszenie nastroju czy tylko się obawiasz że będziesz mieć i masz na tym punkcie natrętne myśli?

Jak będziesz mieć doła po tabletkach to po prostu je odstawisz albo zmienisz na inne. Zresztą, większość skutków ubocznych (o ile są w ogóle) mija po drugim opakowaniu.

 

jakiś czas temu odstawiłam lek Fevarin i na razie samodzielnie walczę- z różnym skutkiem;) więc nie chcę dodatkowo obciążać mojej zrytej bańki depresjami :D

 

Rozumiem, ale wg mnie nie masz czym się martwić. Z Twoich postów wg mnie jasno wynika że z depresją nie masz nic wspólnego :smile:

I nie myśl tyle, bo myśliwym zostaniesz ;)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie masz rację ;) do depresji mi daleko jednak szybko popadam w gorsze nastroje;) poza tym,że wtedy męczę się sama ze sobą,chyba nie obciążam tym otoczenia :D zastanawiam się nad ponownym włączeniem leków(oczywiście w konsultacji z lekarzem;)) ponieważ czuję,że samotna walka z natręctwami wymaga ode mnie zbyt wiele;) a powiedz mi-masz typową nerwicę czy jesteś już po wygranej walce?;) podoba mi się Twój rozsądek i optymizm więc chętnie Cię wyslucham jeśli oczywiscie chcesz napisac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biore yasminelle od pol roku i pierwsze dwa miasiace to byla rewelacja i powiem, ze czułam sie lepiej, nie byly to raczej moje mysli, bo nie mam autosugestii dot. leków, ale czułam znaczne polepszenie nastroju i checi do działania.. w prownaniu z tym co bylo przed braniem czuje sie inaczej w pozytywnym slowa znaczeniu, natrectwa sa, ale jakos lepiej jest je opanowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×