neuroleptyki pomagają???

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

neuroleptyki pomagają???

przez Miki88 29 lis 2009, 21:44
Najpierw brałem zolaxe przez ok 2miesiące
Potem stwierdziłem że ten lek mi nie pomoże,strasznie otępiał i całymi dniami leżałem w łóżku
Za jakiś czas zmieniłem lek na solian,po nim było tak samo a miał ponoć aktywować.
Brałem go ok 3 miesiące po czym skonsultowałem sie z moją krewną która jest lekarzem i ona pozwoliła mi stopniowo je odstawić.
Odstawiłem leki i nie biore już ich miesiąc
Zauważyłem u siebie że straciłem emocje,zanik myśli.
Mam wrażenie że jestem automatem ale jednocześnie zauważyłem że leki w pewien sposób mi pomogły
Bo potrafie dużo gadać między ludźmi jednocześnie zdawając sobie sprawe że to co gadam przechodzi mi między uszami,takie mam dziwne wrażenie.
I teraz pytanie czy to te psychotropy zmieniają mi świadomość i blokują pewne receptory w mózgu usuwając i wprowadzając coś do mózgu w zamian za coś i dlatego tak mam???
Z góry dziękuje

Re: neuroleptyki pomagają???

przez karolajna8891 29 lis 2009, 22:11
Trudno powiedziec czy to moze byc po lekach. Mnie wlasnie dopiero neuroleptyki pomogly, a konkretnie Sulpiryd. Po nim lęk sie znacznie zmniejszyl i moglam zaczac w miare funkcjonowac i oczywiscie nie mialam i nie mam takich objawow jak Ty. Ale kazdy organizm jest inny i inaczej reaguje na te leki, dlatego niewykluczone ze to wlasnie po nich.Pozostaje miec nadzieje ze to przejdzie z czasem. Mozesz sobie tez zadac pytanie czy moze jednak mimo wszystko warto bylo brac te leki, bo moze jednak cos dobrego zdzialaly?Pozdrawiam i zycze powodzenia :smile:
karolajna8891

Sortuj wg