Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lekki ucisk w głowie - czy to może być coś poważnego ?


MCPlayer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;) . Mam około 14 lat (wiem, że teoretycznie jestem jeszcze dzieckiem ale przysięgam, że to co pisze nie jest wygłupianiem się ale poważną prośbą o radę). Od wczoraj czuję w głowie (konkretnie po lewej stronie) coś w stylu uciskania. Nie towarzyszą temu uczuciu żadne inne objawy;mogę normalnie się poruszać (wtedy może odrobinę nasila się to uciskanie ale naprawdę nieznacznie), grać na komputerze, itp. Dodam, że w 2010 roku przeszedłem operację (z powodu zapalenia zatok czołowych) i od tamtej pory czułem się po prostu świetnie (wiadomo, że dni z gorszym samopoczuciem się trafiały ale przecież chyba nikt nie czuje się idealnie przez absolutnie całe życie). Ale do rzeczy - zaczęły się powtarzać podobne objawy (z tym, że przed operacją występowały dodatkowo bóle głowy - czasem nie do zniesienia) tylko mniej nasilone. Czy to jest nerwica (ja w ogóle jestem nerwus, jakieś badanie profilaktyczne czasem miałem (przykładowo rezonans magnetyczny) i już w trakcie badania drżałem, ciężko mi było spokojnie leżeć choć przez chwilę :D ) czy po prostu znowu to zapalenie zatok (możliwe, ostatnio sobie głowę "przeziębiłem" (przynajmniej tak podejrzewam, na dworze czułem chłód a oczywiście bez czapki chodziłem;miewam też dziś sporadyczne bóle głowy - właśnie takie nieprzyjemne, chyba w zatokach - tak jak podczas tego zapalenia). Wiem - zapalenie zatok to w końcu jakaś tam choroba ale naprawdę mój lęk przed tym nie jest tak duży, jak przed możliwością, że mogę mieć tętniaka mózgu ! Ja się po prostu boję - nie byłem jeszcze na żadnych badaniach (moi rodzice twierdzą, że przesadzam i po prostu się nabawiłem tego zapalenia zatok więc na razie się prędko ze mną nie wybierają do lekarza). Co to może być ? Zwyczajne nerwy czy jakaś poważna dolegliwość ? Jak myślicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zglosic sie do lekarza i zrobic rezonans, to wykluczy rozne choroby. Warto tez sie wybrac do dentysty i okulisty, oraz laryngologa to sa normalne etapy przy bolach, uciskach glowy. Dopiero po wykluczeniu przez tych lekarzy chorob sie podejrzewa nerwice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×