Prosze Was przeczytajcie : (

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Prosze Was przeczytajcie : (

przez martula89 10 wrz 2010, 15:28
Bylam wczesniej leczona na depresje. Potem sie okazalo ze to prawdopodobnie nerwica lekowa z lekiem spolecznym. Poszlam do lekarza bo czulam sie okropnie-psychiatry. Przepisal mi Alvente Najpierw powiedzial ze mnie zapisze na psychoterapie a jak bedzie gorzej to zebym zaczela brac leki.. W te wakacje dostalam jakiegos załamania nerwowego zaczelam brac alvente. Na poczatku mialam rozne skutki uboczne ale jakos to przeczekalam i jakby zrobilo mi sie troche lepiej zaczelo dzialac po miesiacu. Potem poszlam do lekarza znowu i przepisall mi Jarvis-ponoc to to samo. Jednak dziala na mnie jakos dziwnie.. zwlaszcza teraz .. Czuje sie jak bym byla w jakiejs innej rzeczywistosci.. krytyczne mysli i leki troche sie zmniejszyly ale nie mam tez emocji pozytywnych na dodatek wszystko mnie irytuje i nie mam swojej wrazliwosci.. Czuje sie dziwnie .. juz sama nie wiem co robic: ( Nigdy sie tak nie czulam jakby inna rzeczywistosc jakas: / Az nie umiem tego za bardzo opisac.. Wczoraj nie wzielam tabletki ..w nocy dziwnie sie czulam i nie moglam w ogole spac a dzis od samego rana placze i mam mysli samobojcze... Prosze Was doradzcie co mam robic :/

Re: Prosze Was przeczytajcie : (

przez brokenwing 10 wrz 2010, 15:33
martula89, Czy lekarz wie ,ze zmiana leku przyniosła taki efekt ?
brokenwing

przez martula89 10 wrz 2010, 16:29
No własnie lekarz nic nie wie, to zaczelo sie wczoraj.. Wizyte mam dopiero po nowym roku : / A dodzwonic do lekarza sie tez nie moge: / Dzis drugi dzien nie biore leku .. Pomalunku jak bym wracala do swojego stanu ..Z tym ze czuje jak wracaja mysli pozytywne jak i negatywne a za tym lęki itp. : / Nie wiem co mam robic: /

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez szklanyczlowiek 10 wrz 2010, 23:49
Lepiej odlozyc ale wizyte masz za tak dlugi czaS? nic nie rozumiem

przez martula89 13 wrz 2010, 20:12
A no tak niestety juz jest z tym lekarzem za duzo chetnych i trzeba czekac, dlatego tak pozno ta wizyta

Zadzwonilam do lekarza i stwierdzil ze mam brac nadal te tabletki.. ze to moje subiektywne uczucia .. niby ten stan ma minac ale szczerze to nie podoba mi sie to ... Czy ktos z Was tez tak mial? Taki brak emocji ... i inne patrzenie na swiat.. przez tabletki.. ale chyba nie do konca pozytywne..

Sortuj wg