ktos to mial ma???Pomozcie

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: ktos to mial ma???Pomozcie

przez klaudia22 04 lut 2010, 20:14
nerwica to najwieksza ochydna choroba lapie sie wszystkieg co tylko moze byc nerwica to nic innego jaj choroba udajaca wszystkie inne wiec sie nie dziwie ze tak cie lapie raz z prawa a raz lewa. mnie jak ta choroba dopadla to myslalam ze rozpadne sie na pierwiastki pierwsze daje o sobie znac na kazdym kroku wiec bardzo wspolczuje bo ja takie bolesci mam za soba nic przyjemnego.....i jak tu o tym nie myslec jak ona daje o sobie znac w kazdej godzinie :(

przez milky5 04 lut 2010, 21:24
BEATKA WIEM CO CZUJESZ
tez jestem w uk
ladowalam na pcozatku na pogotowiu z dusznosciami i podwyzszonym cisnieniem...raz trzymali mnie pod maszyna 3h...mierzyla mi cisnienie co 10min i przepyw roznych tam pierwiastkow do serca/nie znam sie./...w kazdym razie pod maszynami, ekg, wyniki krwi, zdjecie serca, zdjecie kregoslupa...i wyslali do domu ze mialam panic attack...nie moge powiedziec ze sie mna nie zajeli!
potem dwa razy znowu sie sytuacja powtorzyla
potem poszlam do GP i zazadalam wizyty u kardiologa bo kilka razy w tygodniu mialam napady dusznosci i cisnienie
GP od razu mowil mi o Yodze i papierowej tutce...bo to tutaj polecaja na panic attacks
ale dla mojego spokoj dostalam wizyte u kardiologa...w 3 tygodnie!
mialam ekg, echo serca/dlugo/ cisnienie krwi i badanie krwi...ii powiedzial ze jestem zdrowa...az wyszedl za mna na korytarz DZIEWCZYNO MOZESZ WSZYSTKIE SPORTY NAWET UPRAWIAC TO NERWICA SERCE JEST ZDROWE!

no i jakos sie uspokoilo

potem bylam swiadkiem zaslabniecia kolezanki mamy i obie wzywalysmy pogotowie
za miesiac bedac w Polsce zabralo mnie pogotowie z domu ..dostalam paniki...bolow, cisnienia itd a ze mialam jeszcze infekcje ...badali mnie w kierunku zapalenia miesnia sercowego 3 dni a potem trzymali ejszcze tygdzien i badali wszystko...i w Polsce wypisali mnie z ...nerwica...

tu w anglii jestem z rodzina, maz pracuje, syn do szkoly, ja jestem wyksztalcona i znam jezyki a nie moge znalezc pracy....i to wszystko mnie tak doluje...mialam tu zyc i pracowac...a siedze i wegetuje jak w polsce..codziennie cv zanosze , wysylam i mam dosc...nie mam ciepliwosci...maz tez nie...dziwi sie ze inni maja prace a ty nie..pewnie ci wygodnie w domu siedziec

super!!! atmosfera mnie tak pobudza do dzialania ze hej

beatka gdzie w uk mieszkasz?
"NIGDY, NIGDY, NIGDY NIE PODDAWAJ SIE" W.CHURCHILL

Obrazek

Obrazek

przez beatkax85x 04 lut 2010, 23:17
Czesc Milky ;-).Kurcze jutro ide do lekarza normalnego wiec moze chociaz cos na nerwice przepisze ;-).Jestem teraz w Pls.Znowu mam dziwne dokuczliwe bole w lydkach i stopach czasem serducho zaboli ale staram sie juz nie panikowac bo chyba zawalu nie dostane mam nadzieje.Mieszkam na Streatham hill.Od 8 lat mieszkam W Lond ale dopiero od roku mam te dziwne objawy ;-(.Pozdrawiam dziekuje

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez milky5 04 lut 2010, 23:55
Hej Beatko ja jestem tez w Londynie
ale od 6 tygodni
moja nerwica zaczela sie jakies poltora roku temu...i nawet ostatnie 5 miesiecy mialam spokoj...a teraz przed gwiazdka przeprowadzalismy sie z Walii/mieszkalismy tam 3 lata/ do Londynu...i cale pakowanie calego domu..i remont tu...i ledwie sie wprowadzilismy jak mnie dopadlo :twisted: ...najpierw ataki...codziennie...
potem leki...nie wiem czy tego juz doswiadczylas :?:
budzilam sie z lekiem, morke rece, motyle w brzuchu mdlo jak na egzamin ...trzymalo do wieczora...mimo ze siedzialam w domu
lekarz GP przpisal mi serotonine/bralam to przedtem po szpitalu w Polsce/-hormon szczescia ale na efekty trzeba czekac ok 3tyg chcoiaz -nie chce zapeszyc-leki jakby ciut odchodzily...oby :oops:

a mieszkam Isleworth kolo Richmond-Housnlow...
t daleko od ciebie?
"NIGDY, NIGDY, NIGDY NIE PODDAWAJ SIE" W.CHURCHILL

Obrazek

Obrazek

Sortuj wg