Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie!!!


Kaja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie. Na nerwice lekowa choruje juz od 5 lat i wlasnie jestem w trakcie 3 nawrotu. Leczylam sie kolejno seroxatem(2lata przerwy w koszmarze), asentra(1 rok przerwa w koszmarze) teraz przerabiam cital. Czy dam rade???Wiem, ze bardzo tego chce...Pozdrawiam was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was serdecznie. Na nerwice lekowa choruje juz od 5 lat i wlasnie jestem w trakcie 3 nawrotu. Leczylam sie kolejno seroxatem(2lata przerwy w koszmarze), asentra(1 rok przerwa w koszmarze) teraz przerabiam cital. Czy dam rade???Wiem, ze bardzo tego chce...Pozdrawiam was

czeć! jak długo brała seroxat i w jakich dawkach?? i jak długo go nie brała

pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seroxat bralam dosc dlugo, bo prawie 3 lata, bralam jedna tabletke przez rok, a potem schodzilam do polowki co drugi dzien. W momencie mojego gorszego samopoczucia lekarz kazal mi zwiekszac dawki, az w koncu udalo mi sie zejsc z seroxatu i niebiore go od ponad roku. Tylko, ze moja nerwica wcale sie nie zatrzymala co wiesz juz z poprzedniego postu. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seroxat bralam dosc dlugo, bo prawie 3 lata, bralam jedna tabletke przez rok, a potem schodzilam do polowki co drugi dzien. W momencie mojego gorszego samopoczucia lekarz kazal mi zwiekszac dawki, az w koncu udalo mi sie zejsc z seroxatu i niebiore go od ponad roku. Tylko, ze moja nerwica wcale sie nie zatrzymala co wiesz juz z poprzedniego postu. Pozdrawiam.

ja go brałem krócej, najdłużej 6 miesięcy potem rozstałem się z dziewczynš i znowu nawrót, takie niepowodzenie, teraz go biorę i jest ok, ale moje życie się zmieniło, znowu wróciłem w dawnej formie odważny i wesoły, wydaje mi się że u mnie ma to podstawy depresyjne, ale miło jest się nie bać i mam nadzieję że wszyscy sobie z tym poradzimy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×