Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam duzy problem prosze o pomoc..>


florek1487

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich... Mam 19lat

Otoz moj problem polega na tym ze,,,, ja to napisze jak najprosciej sie da ...sam tego do konca nie pojmuje;/

jestem osoba zamknieta w sobie niekiedy, niekiedy poniewaz mam wachania nastrojow raz mam wielka chec do zycia ,jakby czuje ze mam po co zyc jestem komus potrzebny itp.itd natomiast innymi razy na odwrot;/ Do tego co mi najbardziej w tym moim dziwnym przypadku przeszkadza to to, ze glowa mi sie ze tak powiem telepie tak jakby jakies luzy miala w okolicach karku nie towarzyszom temu jakies specjalne bole . Z rekoma mialem cos podobnego ale przeszlo tak jakby przerzut byl na glowe teraz.Zycie prywatne odeszlo na bok.niestety. :( Do tego dodam ... ze czasem nie moge sie wyslowic tak jakbym sie zacinal i wtopa.. rozne rozkojazki jak z kims rozmawiam a potem niewiem o co komus chodzilo. glupie ale tak jest niestety.!!niewiem czy to ma jakis zwiazek ,mam choruje na nerwice od 5-8 lat...

 

[Dodane po edycji:]

 

Na koncu ma byc "Mama choruje na nerwice od 5/8 lat" jeszcze dodam , bo moze ktos sie pytac czy czesto bywam w stresujacych sytuacjach??, juz odpowiadam,,,nie tak czesto,,,przewaznie sam takie sytuacje w tej swojej glowie przedstawiam ,a nie koniecznie oe musza byc takie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dzisiaj ide do nerologa mam skierowanie... Problem ten powstal jakies 2 lata temu ,pozniej jakis czas przerwy teraz od 3 miesiecy i sie nasila tzn. nie moge nadtym zapanowac wczesniej moglem tak w miare ...;/

 

[Dodane po edycji:]

 

BYlem u tego neurologa...chcialem sie zarejestrowac to mi powiedziano ze dopiero,w czerwcu bo miejsc nie maja.;/ mowilem ze mi na czasie zalezy ze to ze tamto, bo i wyjazd mam na tygodniu prawdopodobnie i niewiem co juz robic a nie bedzie mnie ze 3 msc a to chyba by na zdrowie mi nie wyszlo moze cos ktos poradzi zebym cos z tym zrobil na wlasna reke ,,,??? kazdy mi mowi ze mam nerwice... czy tak jest ? nie wiem mozliwe;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na moje to nerwica ...choc te telepania glowa i rekoma mogą być niepokojące hmm

spruboj do czasu czerwca jezeli wizyty nie uda sie przyspieszyc brac jakies ziolka na nerwice ja znalam swietne ale zapomnialam teraz nazwy ;/ ale duzo pomagaly. te telepania moga byc jakims skutkiem ubocznym stresu, nerwicy wiec zanim dojdzie do wizyty spruboj brac jakies uspokajaki i przyjrzyj się czy te dolegliwosci ustępują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×