Skocz do zawartości
Nerwica.com

pytanie do ateistów


Gość dopamine

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem,tylko tyle.Że Ty,jesteś prawicowym ateistą :D bo,PIS daje kasę.I ma duży socjal.

Mi brakuje lewicy antyklerykalnej.

TVN jest liberalny obyczajowo,TVP konserwatywna.

Od kiedy prawica daje socjal i kasę toż to typowe działania socjalistyczne. Pis to lewica religijna a nie żadna prawica. Ludzie są za PiS bo są przeciw uchodźcom, przekrętom PO i byciu na sznurku Merkel a nie ze względu na religijność lub jej brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, dobrze, że tłumaczysz to wiejskiemu, bo on już się zupełnie pogubił i zakręcił na punkcie polityki i religii chrześcijańskiej. Nie uczestniczy w ich życiu, a najwięcej ma do powiedzenia, mimo wielkiej niewiedzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie wiem co jest po śmierci, być może wraca się do Źródła - stanu czystej potencjalności, może człowiek staje się całym kosmosem albo po prostu nie ma już nic. Martwimy się często o tych kilka lat emerytury, a nie wiemy co z nami będzie przez resztę wieczności :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

distorted_level68,

 

Niezbyt miła taka perspektywa, że się do nicości zmierza, ale lepsze to niż wiara w piekło. Nie wiem jak można wierzyć w piekło, a jednocześnie spać spokojnie i cieszyć się życiem, dla mnie nie do pogodzenia to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę, a oglądałem program o ludziach, którzy wierzą w piekło i ich to prześladuje na każdym kroku. Nie mogą się wyluzować bo ciągle się pilnują żeby nic złego nie zrobić i do piekła nie pójść. Nawet swoje myśli kontrolują czy nie są jakieś zbereźne :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

distorted_level68,

 

Tak szczerze to na te tematy nie mam jeszcze wyrobionego zdania w stopniu ostatecznym, można powiedzieć, że jedynie skłaniam się ku pewnym poglądom, jak np. ku temu co napisałeś, że życie mamy jedno,a reinkarnacja nie istnieje. Tak samo skłaniam się ku temu, że Bóg istnieje, ale trudno mi Go zdefiniować i myślę, że raczej się nie przejmuje losem ludzkości :bezradny:

 

A Szatan jednak jest nie tylko symboliczny, nie tak dawno widziano go na omegle ;)

 

[videoyoutube=T0J7Q3WL_pw&list=RDHTlQbS2jWtg&index=10][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×