Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam


ruża

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,główny problem to haos w głowie,brałam ponad rok czasu parogen było w miare ok.ale strasznie dużo przytyłam więc zostawiłam i teraz sama probuje uporać się z tym do tego cały czas mam uczucie jak by mnie ktoś głowe z tyłu w ściskach trzymał.Moje problemy zaczeły się około trzy lata temu kiedy wchodząc na 4 piętro zaczełam się dusić potem te duszności się powtażały nawet wtedy jak leżałam i oglądałam tełewizor,przez 10 lat byłam zastraszana przez męża i siedziałam jak mysz pod dywanem nie widzałam w tedy innego wyjścia.Mam 11letniego syna który też to wszystko przeżył a było to ciężkie pszeżycie patrzyć jak ojciec demoluje dom a my uciekamy do babci i nikt mnie nie wieży jak powiem że to nie ja zaczynałam klutnie ja się tak bałam że się wogule nie odzywałam tylko starałam się uciec z dzieckim bo z tym człowikiem nie da się klucić tak normalnie.Po10latach postanowiłam już niczego nie ukrywać tego nie da się opisać jak mnie serce waliło kiedy ten człowiek wchodził dodomu. I to dzięki mojej pani psycholog postawiłam męża na miejsce. Postawiłam się i już nie musimy przeżywać tego z synem mąż się konroluje i wie że wezwe policje że już nie będe cicho,dodam że mąż nas nie bił to było znęcanie psychiczne pewnie by i bił ala nie miał kiedy bo uciekaliśmy.To tak w skrucie bo na opisanie w szczegułach to dużo czasu by mi zajeło.Narazie to tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×