Skocz do zawartości
Nerwica.com

Artykuły 207,190 i 278 kk i sprawa cywilna o przymusowe lecz


Gość ZOK57

Rekomendowane odpowiedzi

Nie daje rady , sprawa karna , sprawa cywilna , wyrzuty sumienia przez uzależnienia .. eh przypomina mi się wszystko co złe zrobiłem.. mam 27 lat a nic nie osiągnąłem i jestem na garnuszku rodziców i jeszcze ich nie szanuje:( sprawa jest odnośnie artykułów 207,278 i 190 a cywilna o przymusowe leczenie psychiatryczne a ja mam dość szpitali:(( wszystko się wali przeze mnie..:( Nie wiem co mam robić , w którą stronę pójść , jak to wszystko odkręcić..:( wszystko przez hazard i benzo;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZOK57, po kolei. Od czegoś trzeba zacząć. Może najpierw od leczenia? Jeśli będziesz w miarę zdrowy to i umysł będzie trzeźwiejszy, nie będziesz popełniał błędów. Na efekty niestety trzeba poczekać. Młody jesteś, jeszcze wszystko przed Tobą.

Powodzenia życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agusiaww ale jesteś mądrala;] zakładam bo się denerwuje , Ty pewnie święta jesteś i co niedzielę do kościółka pędzisz , chce się wyrwać z tego bagna , proste?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzić się na przymusowe leczenie psychiatryczne wbrew mej woli , wbrew mnie samemu , mojemu uzależnienia od benzodiazepin z którym coraz lepiej sobie radzę tylko wyłącznie dla satysfakcji matki i ojca? Sprawa jest jutro , dzisiaj spotykam sie z adwokatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do wniosku że muszę i będę się leczyć , niepotrzebnie namieszałem z tym adwokatem , moja wina. Zdecydowanie muszę mieć zmienione podstawowe leczenie farmakologiczne , jedyne czego bym sobie życzył żeby cała procedura była przyspieszona i żebym się leczył w miejscu zamieszkania.Chcę się leczyć , nie ma co siebie samego oszukiwać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×