Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam:)


heart

Rekomendowane odpowiedzi

Cześc Heart miło cię poznac widze że nikt ci nie odpisał więc ja to zrobie :D mam podobne problemy co ty u mnie wyglądają tak choruje na Broderline i mam częste epizody maniakalne i depresyjne i niestety tagże psychotyczne.Mam ciagle zly nastrój i wieczny lęk niepokój i pustke w głowie i tak zagubiony wałesam sie po świecie. Cierpie tagże na zespół toureta który powoduje u mnie wiele tików i natręctw i dlatego zostałem odrzucony przez otoczenie ,a najgorsze jest to że nie umiem się niczym zając i samemu pokonac przeciwności losu wiec często siegam po benzodiazepiny.Byłem już 5 razy w szpitalu psychiatrycznym aż 3 razy całodobowo razem spędziłem tam 1,5 roku :cry::oops: życze ci tylko wytrwałości . Naprawde się ciesze że mogłem z tobą porozmawia bez wstydu bo najczęściej rozmowe utrudnia mi właśnie wstyd.No to kończe bo cie jeszcze zanudze :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć heart, miło Cię poznać - skoro można pytać pytam, co jest przyczyną Twoich problemów i jak się objawiają :?: Czy korzystasz z pomocy specjalisty i czy masz wsparcie w bliskich :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×