Skocz do zawartości
Nerwica.com

LEKOMANIA, kto lubi wcinać więcej leków niż potrzeba...?


AddictGirl21

Rekomendowane odpowiedzi

TEUFEL, Powtórze raz jeszcze: Synek, odpierdol się od takiej khaleesi, bo ona z Relatywisty haremu jest :D Także ten - na przyszłość leniwy knurze lepiej zważaj na słowa :D Bo jeszcze Cię kto kiedy wywiezie do tego lasu i skończą się podśmiechujki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunęłam bo jak to obejrzałam kilka razy to żal mi się siebie zrobiło na tyle, że film poszedł do kasacji. Ok, teraz coś nagram i nie skasuję. Obięcuję....NIHIL Pozdrówka Bracie!!!! :yeah: Poza tym, może grzeszę ale żyć mi się nie chce....cały czas to samo, te same historie dnia, te same rozterki.......mdli mnie jak myślę, że cała sobota przede mną...Źle mi jak skurvysyn.........!!!

 

-- 01 mar 2014, 09:57 --

 

I kurva na początek chu....go dnia Red Hot Chili Peppers na ROZRUCH!!!!

 

[videoyoutube=xmyuJZH3RAc][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ostatni raz edytuję Twoj post , wiesz , że przeginasz i nastepnym razem skonczy się to inaczej :evil:

W którym miejscu przegiąłem ?! Przecież (w przeciwieństwie do deader'a) nikogo nie obrażałem, nie wyzywałem, a moja riposta miała jakby nie było całkiem humorystyczny wydźwięk ;)

 

Pozwolę ją sobie zacytować (z pamięci :P):

 

deader, Stary, a Ty zamiast codziennie do tej drukarnii (czy gdzie tam pracujesz ? :P), to może lepiej na tego terapeutę uzależnień MONARu wykurwiaj, co ? :D Albo idź zapierdalaj po tych kościelnych rekolekcjach organizowanych dla gimnazjalistów i tam wygłaszaj to swoje "Świadectwo" xD

Było jeszcze P.S. - niekoniecznie wulgarne, ale jednak już dość "personalne" :P Fakt, mogłem sobie darować, ale imho deader zaczął sobie ostatnio na zbyt wiele pozwalać ... Jeżeli już edytować, to tylko to, a nie całą wypowiedź :P I jak Cię Wiola lubię, tak ostatnimi czasy już mnie podobnymi akcjami moderatorskimi zaczynasz coraz bardziej wkurwiać ;)

 

Btw. Wiolka, to jak to w końcu jest ? Dlaczego ja i AddictGirl (nota bene usposobieni pokojowo) dostajemy po ostrzeżeniu, a teraz straszy się nas kolejnymi represjami, a nawet permbanami, gdy taki już od początku agresywnie nastawiony, atakujący, wyzywający, obrażający (cytaty można by mnożyć :P), ciągle podjudzający do warnowania, przepełniony przeogromnym "bólem dupy" deader może sobie pozwalać dosłownie na wszystko, nie dostając przy tym nawet tego słownego upomnienia ? He ? Bo reprezentuje "jedynie słuszne i ogólnie akceptowalne" stanowisko ? :P

 

To ja w takim razie pozwolę sobie zapodać i swoim (cytat z pewnej dyskusji z deaderem, jaka wywiązała się między nami w owym do bólu spamerskim temacie "Jak się dziś czujecie - umiecie to opisać ?":

 

Widzisz, jakiś tam procent ćpunów przedawkuje, jeszcze inny procent chorych psychicznie popełni samobójstwo - taka karma. A Ci z podwójną diagnozą już na pewno skończą źle ... Wiesz, można pakować w siebie setki psychotropów przepisanych przez psychiatrę (w większości przypadków nieskutecznych i wywołujących rozmaite skutki uboczne), można też działać na własną ręką, wybierając świadomą politoksykomanię (zdając sobie sprawę ze wszystkich negatywnych aspektów z tym związanych, stosując jednocześnie adekwatną profilaktykę szkód nią wywołanych - tzw. "harm reduction"), zaleczając/maskując rozmaitymi substancjami psychoaktywnymi swoje rozkurwy psycho-somatyczno-neurologiczne. Narkotyki jako ta swoista proteza naszego wypaczonego konstruktu osobowego ;)

 

No i przecież nikogo do niczego nie namawiałem. Prowadziłem jedynie luźną dyskusję z AddictGrirl. Chyba nie myslisz, że po przeczytaniu tych kilku postów w tym zajebanym gównem temacie połowa forum od razu wpierdoli się w benzodiazepiny ? He ? A nawet jeśli - "Chcącemu nie dzieje się krzywda" ;)

 

Stary, mimo wszystko Cię rozumiem. Z racji swoich przykrych doświadczeń podchodzisz do tych kwestii aż nazbyt emocjonalnie. Coż ... :/ Wiedz jednak, że świata tym nie ocalisz ;)

Pozdro ;)

 

-- 01 mar 2014, 16:32 --

 

AddictGirl21, ;) "RedHoci" wymiatają :D

 

-- 01 mar 2014, 16:40 --

 

[videoyoutube=rn_YodiJO6k][/videoyoutube]

[videoyoutube=YlUKcNNmywk][/videoyoutube]

[videoyoutube=GLvohMXgcBo][/videoyoutube]

 

-- 01 mar 2014, 16:46 --

 

[videoyoutube=JnfyjwChuNU][/videoyoutube]

[videoyoutube=yuFI5KSPAt4][/videoyoutube]

[videoyoutube=BfOdWSiyWoc][/videoyoutube]

 

Temat ewidentnie spamerski, to chociaż sobie tej dobrej muzy posłuchajmy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurva byłam u kumpeli tak na lajcie i prochy zapiłam browarem. Okey, fajnie było. Dziwne, że nie zeszłam bo ilość chemii w moim organiźmie jest spora. No cóż. Żyję. Działanie alko minęło i jest chujowato. Połknęłam przed chwilą 2mg clona i 1mg wciągnęłam. Mam nadzieję, że do siebie dojdę.....bo teraz mam sporego wkurwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AmnuM, Wiesz, rozsadza mnie od środka. Szczerze, chce się odurzyć na maksa, żeby nie czuć, nie widzieć tego całego bagna dookoła. Pustka. Pustka. Mam dosyć kurva. Rozpierdziela mnie na kawałki. Niedługo wybuchnę!!!Chcę zaćpać się prawie, że na śmierć i niech tak mnie trzyma do końca życia. Życie jest tak gówniane, że szkoda tracić na nie czasu!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z głębi siebie wołam Cię

Otwórz oczy, zobacz mnie

Każdy oddech boli wciąż

Ściska gardło, boję się

 

W olbrzymiej pustce zgubiłam się

Raniące myśli wciąż chwytam

Przełknę, zapomnę, ucieknę stąd

Zamykam oczy, znikam

 

Otul mnie, śnie, sobą okryj mnie

Nie zostawiaj samej

 

Staram się, przykro mi

Trudno, nie potrafię nic

Nie każ mi, już nie mam sił

Tak mi wstyd, tak bardzo wstyd

 

Nie wiem już, jak myśleć mam

Nie chcę się takiej, już nie chcę tak

Zamykam oczy i nie ma mnie

Tak przed bólem schowam się

 

Otul mnie, śnie, sobą okryj mnie

Nie zostawiaj samej

 

Rozdarcie, chłód, drżenie rąk

Bo to, to nie tak, nie moje

Ucieknę stąd, ucieknę w sen

Przemienię, na sobie, w sobie

 

Przyśni mi się piękny sen,

Że nie było mnie nigdy

Odpływam już i znikam gdzieś,

By już nie obudzić się.

 

miniatura_teledysku,DT92VVDJwNE.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muahaha co tu się wyprawia jak spałem :D

 

Nihil6, "ból dupy" to masz raczej ty, nie umiejąc przełknąć tego że ktoś może być ćpunem przeciwnym propagowaniu narkomanii. Nie mieści się w główce, co? ;) Chcesz sobie ćpać i się tym podniecaj, to sobie ćpaj i się podniecaj, ale czemu akurat na forum gdzie ludzie próbują PRZESTAĆ ćpać??

 

Nie musisz odpowiadać, ja dobrze znam mechanizm. Wiesz że siedzisz w gównie, wiesz że nie udaje ci się z niego wyjść - odwracasz wiec kota ogonem, twierdzisz że to twój wybór; w ten sposób jednocześnie utrzymujesz w swoim przekonaniu pozorną "kontrolę" nad swoim ćpactwem i wywyższasz się spośród tych którzy w cwoim ćpaniu się męczą.

 

 

AmnuM, Wiesz, rozsadza mnie od środka. Szczerze, chce się odurzyć na maksa, żeby nie czuć, nie widzieć tego całego bagna dookoła. Pustka. Pustka. Mam dosyć kurva. Rozpierdziela mnie na kawałki. Niedługo wybuchnę!!!Chcę zaćpać się prawie, że na śmierć i niech tak mnie trzyma do końca życia. Życie jest tak gówniane, że szkoda tracić na nie czasu!!!

 

AmnuM, Zobacz to, zobacz tych heleniarzy jak im jest dobrze. Obejrzyj ten dokument. Poświęć trochę czasu. Wiem, to patologia ale oni nie mają czasu myśleć, oni płyną, swobodnie i bez lęku....

 

[videoyoutube=Z6x_ZcwoKYg][/videoyoutube]

 

Wiecie w czym różni się "jęczenie" adictGirl od "jęczenia" innych użytkowników? Inni sobie pojęczą w odpowiednim temacie jak to im źle, do dupy i jaki świat jest ch*jowy, po czym wstają od komputera i idą dalej ciągnąć swój wózek. A pani AddictGirl wstaje po to żeby wpierdzielić kolejną tabletę i napisac jakie to zajebste.

 

Doprawdy, od takich wypowiedzi jest Hyperreal. Tu nie chodzi o treść, tu chodzi o ton. Nie mam nic przeciwko ludziom mówiącym o swoim uzależnieniu, nie mam nawet nic przeciwko ludziom w umiarkowanym tonie dyskutujacym o takiej czy siakiej substancji. Ale to - ??? Przecież cały ten temat to parodia ćpuńskiego bloga, ja wiem że lubimy offtopy, ale co ma wrzucanie clipów Red Hotów do tematu wątku? Co ma do tego opowiadanie przez autorkę czego to się przed chwilą nie naćpała, ile nie wciągnęła, czym to zapiła? Czemu w takim rozmarzonym tonie opowiada o helupach?

 

Weź się dziewczyno zgłoś do Warsaw Shore, tam zagwiazdujesz; jest na forum wiele rang, ale "attention whore" to chyba jeszcze nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×