Skocz do zawartości
Nerwica.com

Objawy nerwicy


adrianwej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy.Nie chce sie cofac wstecz bo tam rzadko kto moze ktos to przecyztac.Zapewne taki temat juz byl.Jak wiecie my nerwicowcy panikuejmy zroznych pwodow.Za to mnie dreczy pytanie czy tez macie takie objayw badz inne.

-skaczace miesnie w kazdje czesci ciala.

-bole kregolsupa czasem az mnie piecze

-takie tiki nerwowe noga reka glowa

-uczucie jakby miala zylka peknac

-szarpanie w brzuchu

-w doatku mi doszlo cos takiegoze pod dolna warga mi sie tak kurczy i robie dziwne grymasy twarzy przez to mam rozne mysli

prosze o wasza odpowiedz i pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem wizyte u neurologa,krew okej,magnez potas zelazo okej,proba tezyczkowa ujemna,i rezonans kregow szyjnych.innych poki co nie mialem.a objawy coraz gorsze.i tenstrach ;(

 

-- 15 lis 2013, 01:39 --

 

Nerwica daje cala game objawow roznych wyniki badan ogolnych masz dobre?robiles?

ta warga niepokoi mnie najbardziej to strasznie dreaczacy objaw;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to w planach,tylko psyachiatra u nas w szpitalu na NFZ nie jest za ciekawy.Napewno skorzystam za to z pomocy psychologa,Bo na prywatna wizyte nie bardzo mnie stac poki co ;/.Orientujesz sie jak to wyglada czy jak pojade do innego miasta i sie zarejestruje to tez moge tam chodzic ? I nie potrzebuje zadnego skierowania o ile sie nie myle ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałbym z prywtnych fizy gdyby mniefundusze nie ograniczały.Do pracy nawet ciężko przez moment z tą nerwicą.A objawów coraz więcej.W dodatku najlepsze w tym jest to że jak coś zaczyna boleć czyli normalny ból od uderzenai czy coś to przez tą nerwicę to ból ze zdwojoną silą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×