Skocz do zawartości
Nerwica.com

Głupia sprawa. Prosze o rade


lapadocki91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 21 lat i od wielu lat cierpie na nerwice natręctw. Nie chce teraz szczegółówo jej opisywać, bo nie o to mi w tym poście chodzi. Chciałbym poprosić o rade w problemie, który został spowodowany moją nerwicą. Powiem tylko, ze moja nerwica polega na powtarzaniu czynności, na wykonywaniu różnych czynności, których nie chce robić i powstrzymywaniu isę od czynności, które chce zrobić. Ogólnie jest mi ciężko od długiego czasu, ale jak już napisałem nie na tym chciałbym się skupić. Mam nadzieje, że ktoś wspomoże mnie życiową radą. OStrzegam, zę sprawa jest głupia, ale wynika ona z nerwicy natręctw, więc mam nadzieję, że zostanę zrozumiany.

Byłem wczoraj na imprezie w klubie i poznałem tam dziewczynę(koleżankę kolegi), która bardzo mi się spodobała, więc dzisiaj chciałem zaprosić ją do znajomych na facebooku, żeby może później jakoś zagadać. No więc zaprosiłem ją, ale poczułem, że muszę anulować swoje zaproszenie, wiec to zrobiłem i ponownie ją zaprosiłem i tak dalej i tak dalej. W końcu powtórzyłem tą czynność 6 razy i facebook w końcu mi napisał, ze nie mogę już więcej wysyłać zaproszenia tej osobie, ponieważ jest to niezgodne ze standardami tej strony i jest to związane z nękaniem osób. Zorientowałem się później, że gdy przychodzi na facebooku od kogoś zaproszenie do znajomości to taka informacja zostaje przysłana na maila. Więc wygląda na to, żę dziewczyna, którą chciałem zaprosić dostała na maila 6 wiadomości o treści, że chce ją zaprosić do znajomych, a na facebooku nie ma takiego zaproszenia. Głupia sprawa, bo nie wiem co sobie może pomyśleć, gdy zobaczy te maile. Zastanawiam się czy może mogę ją zaprosić ponownie, ale już mi głupio... Nie wiem co ewentualnie jej powiedzieć jakbym ją spotkał kiedyś. Najgorsze, zę jest ona koleżanką z klasy mojego dobrego kolegi i boję się, że jeszcze mu powie o tej dziwnej sytuacji. Ogólnie z tego powodu jestem przez cały dzień okropnie zdenerwowany, straciłem dobry humor po wczorajszej imrpezie i nowej znajomości. Co robić? Zaprosić ją jeszcze raz? Wymyśleć jakąś wymówkę na ewentualną sytuację gdy ją kiedyś spotkam, że wysłałem zaproszenie tylko raz, i żeto facebook musiał cos źle zadziałać, albo, że automatycznie mi anulował zaproszenie, więc je ponawiałem? Czuje, że już jestem u niej spalony. Szkoda. POza tym jest mi strasznie wstyd.

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupia sprawa, bo nie wiem co sobie może pomyśleć, gdy zobaczy te maile.

Pewnie, ze fejs znowu szaleje co czesto sie zdarza...

Co robić? Zaprosić ją jeszcze raz?

moze ci wyskakiwac ta sama informacja co przedtem

nie mogę już więcej wysyłać zaproszenia tej osobie, ponieważ jest to niezgodne ze standardami tej strony i jest to związane z nękaniem osób.

Jezeli ma profil otwarty napisz jej po prostu pw ze jakis blad wyskakuje kiedy chcesz ja zaprosic i czy moglaby Ci wyslac zaproszenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy woli prawdę, ale nie zawsze dobrze jest z nią wyjechać na dzień dobry z grubej rury. Nie wiadomo czy koleżanka ma pojęcie co to NN i czy by zrozumiała, albo czy by nie uciekła w popłochu. Natomiast po poznaniu jeśli kolegę polubi i pozna może mieć już całkiem inne spojrzenie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy woli prawdę, ale nie zawsze dobrze jest z nią wyjechać na dzień dobry z grubej rury. Nie wiadomo czy koleżanka ma pojęcie co to NN i czy by zrozumiała, albo czy by nie uciekła w popłochu. Natomiast po poznaniu jeśli kolegę polubi i pozna może mieć już całkiem inne spojrzenie .

Jeśli zrobi jej wykład o NN to może pomyśli, że jakiś bystrzak w dodatku ekscentryczny ;) Słuchaj, jeśli znajoma zobaczy ten spam wiadomości z Fb i mimo to brak zaproszenia to na bank pomyśli, że to jakiś błąd i kto wie może sama Cie zaprosi. Póki co ten okres niepewności będzie chyba dla Ciebie bardzo nerwowy dziwię się tylko, że uległeś swoim natręctwom w takim momencie ;P Ja kiedy jestem u siebie wykonuję te rytuały, jeśli u znajomych/rodziny to się krępuję lub w ogóle o nich nie myślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×