Skocz do zawartości
Nerwica.com

Downregulacja receptora 5HT2c przez agonistów i antagonistów


Gość QueenForever

Rekomendowane odpowiedzi

agomelatyna ma chyba taki mechanizm ze antagonizuje receptor 5HT2c?. Mam ja na skladzie i zastanawiam sie czy warto sprobowac z tym lekiem ...ale moze zwiekszy mi lęki? Opinie o tym leku chyba nie sa zbyt dobre...

 

-- 10 gru 2012, 09:45 --

 

agomelatyna ma chyba taki mechanizm ze antagonizuje receptor 5HT2c?. Mam ja na skladzie i zastanawiam sie czy warto sprobowac z tym lekiem ...ale moze zwiekszy mi lęki? Opinie o tym leku chyba nie sa zbyt dobre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostalem za Frico jedna paczke od serdecznego kolegi ,to mówie sobie nia ma na co czekać...

zacząłem od dzielenia 1 tabletki na trzy części ,przed snem , potem juz po pół . Sen po pół godzinie super i naturalny wielce ,rano nastrój pozytywny i pewne dosyc ciekawe uspokojenie. Opakowanie prawie sie skończyło,a drugiego nie będę kupowac za te złodziejską cene. Myślalem ,że skończyło ,a tu dwa tygodnie temuj patrze ,została jeszcze jedna tabletka...to dawaj ją -na trzy nożykiem. Wziąłem na noc ,,,wcale nie zasnałem po nie ,a zrana lęki ,hujowizna i poddenerwowanie. NA ŚMIECI! I bądż tu mądry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×