Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam


tusiaczek1987

Rekomendowane odpowiedzi

hej Wam. Mam na imię Marta mam 24 lata i jestem z Wrocławia. Czemu tu jestem? heh ciężka sprawa... mam ega doła z powodu rozstania z facetem.. nie radze sobie w zupełności z tym co mnie otacza dookoła. zamknęłam się w sobie i nic nie moge z tym zrobić :( na 15 grudnia mam wizyte u psychiatry. pojawiły się myśli samobójcze... potrzebuje wsparcia, którego nie potrafiłam otrzymać od "przyjaciół"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. c: A jak z samooceną? Wiesz, ja nigdy w związku nie byłam i mogę tylko po pitolić to, co mi się wydaje słuszne. Masz 24 lata, więc chyba doskonale wiesz, że na tym facecie świat się nie kończy. Nikt ze szczerą pewnością Ci nie powie, że nie ma jeszcze szansy na związek (dopóki żyjecie). Ale nie warto płakać, zadręczać się myślami o nim, o tym, czy jeszcze kiedyś wrócicie do siebie. Natomiast należy, może nie od razu szukać nowego związku, ale nowych znajomości.

Wizyta u psychiatry to chyba dobry pomysł, pomoże, doradzi i utwierdzi Cię w przekonaniu, że Twoje życie się na tym związku nie skończyło i nie można marnować swego istnienia na rozpaczaniu po stracie. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×