Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nowa Ratunku Pomocy


Nerwa28

Rekomendowane odpowiedzi

czesc witam wszystkich .wlasciwie to nie wiem od czego zaczac ..cale zycie bylam i jestem nerowowym czlowiekiem ...ale ostatnio nie radze sobie sama ze soba..moze dlatego ze mam troche wiecej stresow......czy nerwica moze sie uaktywnic w takiej sytuacji?

 

Jakis rok temu zaczelo mnie strasznie bolec biodro ....badania nic nie wykazaly.....potem mialam troche wiecej spokoju przeszlo ..ostatnie pol roku sie dzieje ....praca szkola nowa ....i to za granica z duzo mlodszymi ludzmi .....duzo nauki ...egzaminy.ciezko bylo mi sie odnalezc i nadal .....nie moge sie wlasciwie odnalezc ..choc oceny mam swietne ....moze za wysoka poprzeczka ...nie wiem ...ale do rzeczy ...brak oddechu ..zazwyczaj jak sie legne do lozka zeby zasnac i czasem kolatanie serca jakby mi mialo zaraz wyskoczyc albo przemescilo sie gdzies ....bole glowy jak mnie chwyci to koniec ..bole miesni ...kosci ....oslabienie

 

..jestem zdolowana ..nie cieszy mnie nic ..do tego przytylam ...i nie mam sily sie zabrac za siebie ..moze to jakas letargia ???wspomniec jeszcze musze ze zyje ni e w Polsce i okropnie tesknie .....za polskim wszystkim ..moze to mnie wykancza ?????ze jeszcze 2 bite lata praca szkola ..a m..pomocy...przeprasuzam ze nie pisze polskimi literami ..mam inna klawiature :-(/pozdrawiam wszystkich i z gory dziekuje za kazde slowo !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerwa28, najlepiej jeszcze zrobic badanie okulistyczne, laryngologiczne i eeg glowy, to w zasadzie wszystko, jezeli wyniki beda dobre to niestety ale to jest nerwica. Jezeli masz mozliwosc to udaj sie tam do psychologa na testy-nie wiem jak to jest w Anglii ale tez powinien Ci wykonac test, albo do lekarza psychiatry, jezeli Ci te bole utrudniaja zycie. Byc moze masz jeszcze obnizenie nastroju, przez to ze mieszkasz poza Pl, ale nie martw sie tylko zrob badania i udaj sie do lekarza /psychologa :) na poczatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×