Skocz do zawartości
Nerwica.com

Można mieć tak długi sen?


wenedonga

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie zaczęło się niszczyć. Źle się skończył tamten rok, źle się zaczął aktualny i każdego dnia jest coraz gorzej. Z każdym dniem dostaje nowy pocisk. Życie osobiste, przyjaźń, praca, studia, rodzina, mieszkanie - to wszystko zaczęło się walić jak domino.

Od jakiś dwóch tygodni mam wrażenie, że śni mi się sen. Bo to niemożliwe, żeby na człowieka spadło tyle na raz i co chwilę dobijało coś nowego, przecież to nierealne. To musi mi się śnić i gdy kładę się spać to mam nadzieję, że tym razem obudzę się w tamtym roku. Wszystko przychodzi z zewnątrz, to nie jest moja wina - nie tłumaczę się, ale ja nie mam na to wpływu, bo to co się dzieje to decyzje innych, które bezpośrednio uderzają we mnie.

Nie pamiętam kiedy ostatnio mogłam się tak źle czuć, bywają różne problemy, ale pojawiają się w jakimś ludzkim porządku a teraz? Teraz jest przygnieciona z każdej strony.

Nie wiem co mam zrobić ze sobą, nie mam gdzie uciec, najchętniej odcięłabym się od tego wszystkiego. Nie zapowiada się nawet na minimalnie pozytywne zmiany.

Mogę tylko płakać i jęczeć z bólu póki żyję.

 

-- 07 sty 2012, 00:45 --

 

To nie jest moje życie:|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×