Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lęki,Rozpatrywanie Niemożliwych(niezaistaniłych sytuacji),st


Johny_03

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Od pewnego czasu spotykam się z problemami napisanymi powyżej. Występują one jednak tylko w momenci kiedy przesadzę z trunkami wysoko procentowymi..(Oczywiście mówię tutaj o okazyjnym spożywaniu alkoholu, na imprezach). Problem zaczyna się następnego dnia...Zaczynam Wymyślać rzeczy,które nie miały miejsca,najczęściej są to sytuacje,jakie bym chciał aby niegdy nie wystąpił(często są nierealne), a jednaknie daje mi to spokoju, cały czas o tym myślę. COraz bardziej zaczynam się obawiać, że coś jest nie tak...Dodam, że jestem osobą młodą mam 21 lat

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce by ta odpowiedz byla obrazliwa lub bezczelna ale nie pij , nie napisales czy sie leczysz wiec nie moge nic wiecej napisac, bo rownie dobrze moglbym napisac ze te nierealne reczy sie po pijaku robi bo tak jest :) napisz jakie rzeczy robisz itd i czy sie leczysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dokładnie to samo... w nerwicy to może wystąpić. Takie jakby urojenia..ale nie powoduje to żadnej choroby psychicznej,wynika jedynie z lęku. 4 psychiatrów mi to potwierdziło,że nie ma powodu do martwienia się,nawet jak uroimy sobie coś totalnie niemożliwego i będziemy wierzyć że to miało miejsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×