Skocz do zawartości
Nerwica.com

[hip-hop/rap] Bity i Rymy


Gość VasqueS

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem jakoś zapomniałem,dziś szkoła a teraz nad niemnem zaczołem oglądać ,co ja widze vesquas się o mnie martwi to miłe z twojej strony,a co myślałeś że czmu się nie odzywam co?Text jutro wżuce,dziś nad niemnem oglądac za to musze lece ,oglądać za to proszków żadnych nie będe brać haha wszystko u mnie gra yea yo yo pozdrawiam vasques....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ghost73, To dobrze nie wiedzialem co robisz czy sobie nie odpusciles ja pozadny text napisalem

 

konkret jest tylko nei wiem czy go tu wrzuce bo nad nim dlugo myslalem teraz ogladam 8 mile na kapie wiec te klimaty ghost dobrze znasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie wie pokój vasques jak najbardziej,mnie ciagle zadziwia 8 mila mogę ją oglądać ciągle icoś nowego odnajduje.Wrzucaj spokojnie pokaż co tam napisałeś pewnie złota płyta lub oskara zza ten kawałek dostaniesz murowane...yea yoyo shelter szkoda że u nas nie ma takiego klubu,a ja jestem rabbit you now vasques?

 

[Dodane po edycji:]

 

Wrzucaj text chciałbym zobaczyć co napisałes ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz osiągnąć tyle więc innych zostawiasz w tyle

Nie masz pomysłu na rym więc klesz tekst gorszy niż Gregg Bill

W swoim czasie, zatopiony w swej muzyce

Bieg vasquesa przez przeszkody niczym woda w wodospadzie rozpadasz się w postawowym nakładzie

Grawitacja Wróciła

jedyna szansa by wszystko zmienić

Wystawić przeszłość napreciw i złamać

Pozwól sobie na to i miej nadzieje by tego nie zanichać

Ta siła jest w każdym z nas

to Motywacja

!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ghost73, nie mam nie wiem narazie co pisać czy w HH muszą być koniecznie rymy?? A jeszcze jedno wiesz może jak łatwo skomponować bit pod to bo bym chętnie to zaśpiewał z bitem i wrzucił do neta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz staram sie dodać do tego tekstu jeszcze jedną zwrotke choć nie koniecznie z rymem ważniejszy jest sens niż jakiś pseudo HH jak niektórzy polscy

 

[Dodane po edycji:]

 

Twoich słuchałem ale nie dokładnie moge posłuchać jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok zrobie to za jakiś czas bo nie chce mi sie spać dopisałem i skończyłem tekst całej piosenki tylko nie wiem czy jest dobra bo nie chce żeby zabrzmiało to jak u Niektórych polskich pseudo raperów którzy śpiewają o niczym i nie czują że rymują

 

[Dodane po edycji:]

 

Włąsnie zaczełem słuchać zaczyna się spokojnie to nie ten rytm Bardziej jak lose your self takie organy i wyrażne pianino i trochę po Rock-a podchodzące wiesz ja tworze nowy szlak i mam nadzieje że z tobą mi się uda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ja już chciałbym się zabrać za tekst 2 piosenki w której opisze nienawiść do wrogów i jednoczesnie ze nieczego nie załuje i wszystko miało służyć postępowi i mojemu rozwojowi ale naprawde to nie jest prosta robota coś stworzyć i jeszcze z rymem i sensem nie wiem czy lepiej sobie zapuszczac sam bit czy piosenkee HH Ale pobróbuje i tak i tak i zobacze co mi lepiej wychodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsłuchaj się w ten rytm

Zaufaj słowom które dla Ciebie tworze w pokorze!

W zyciu przeszedłem niemało

miałem odwage na rozstanie

Pseudo-Znajomi nie pomogli

Wszystkich was pozdrawiam środkowym palcem

W środku nocy myśli stosy[!]

Słyszę głosy[?]

Jestem zmęczony [!]

Jak po młocie[!](NAwiązanie do serca bijącego jak młot)

 

[Dodane po edycji:]

 

No wiesz chodzi mi że ty jakiś bit albo ja jedną zwrotkę ty drugą i że coś stworzymy tylko nie wiem jeszcze co !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wymyśliłem nic a powiedz co sądzisz o moim tekście teraz chciałbym połączenie i coś w stylu If I had, Rock Bottom, Sing for the moment taki tekst mi świta ale mam kartkę przed sobą i słowa się nie chcą pisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yea yo yo I'm Ghost 73 a muj kumpel to vasquel siedizmy teraz i nad textem myslimy.

Chcesz nas poznać ,lepiej nie bo by wariaty jesteśmy.

Vasques to psychoterapełta,a ja za to jestm psychiatra.

U nas nie wyzdrowiejesz ,lecz bardziej zawriujesz.

chcesz nas znać?Dobra lecz od dziś będziesz wariatem,ja cie wylecze ze społeczeństwa.Ja cie naucze jak byś ja Ja ,nie jak ty w starej skurze,będziesz z nami płyty wydawał.

No i wiadomo zajebiste texty kładał.

To jak wchodzisz w to Vasques i Ghost73 to jest właśnie to czego szukaz ,a teraz już to znalazłeś i przez nas oszalałeś yea yo yo its me Ghost73 yea...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ghost73, Podoba Mi się lekko idzie jest z przekazem co teraz czujemy :)

U mnie leci teraz THe Way i Am !

 

[Dodane po edycji:]

 

A co myślisz o moim wczesniejszym texcie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wcale nei jest tandetne i do bani podoba mi się bo tekst idzie lekko i był o tym co przezywalismy w danym momencie JA zaraz idę się napić i coś pomyślę czy iść spać czy dalej patrzyć w kompa [?]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz iesz ,pisz co czujesz ,aco do hip hop tokultura a RAP to muzyka wiesz prawda yea

 

[Dodane po edycji:]

 

Coć spac bo ja na 9 do szkoły nad Niemnem obejżane ,w kime lecieć trzeba rano się pomyśli i text ułozy .

Lece spać Nara Pokój bracie peas ye yo yo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×