Skocz do zawartości
Nerwica.com

[hip-hop/rap] Bity i Rymy


Gość VasqueS

Rekomendowane odpowiedzi

ghost73, Wiem ghost a w jakim programie rozbiłeś ten bit jak myślisz po czym mozna ocenic czy ktoś ma talent do rapowania?

Czy można tak na zawolanie pisac teksty czy trzeba dostac weny?

 

[Dodane po edycji:]

 

ghost73, Długo będziesz dzisiaj siedział o której jutro będziesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardziej weny raczej,pytasz się w jakim programie zrobiłem te 2 podkłady muzyczne co tak?Nie wiem po czym można ocenić ,napewo potym że wyda płyte byle jakiś grajek nie wydaje ,ale w dzisiejszymświecie i tacy wydaja płyte.Mas ztext ja myśle a ,ten co stworzyłem to co o nim sądzisz dobry czy taki sobie ?

 

[Dodane po edycji:]

 

Dziś asz mi się spać nie zachce żartuje do 1 powinienem posiedzeć a co lecisz spac tak?Rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dobry bo ważne w rapie żeby tworzyć z sensem i z troche rymem jak myślisz ja mam talent do rapu brać się za to?

To znaczy że tylko w czasie weny można text napisac dobry :)?

 

[Dodane po edycji:]

 

Nie nie ide spać jeszcze ja gdzieś myślę że jeszcze godzine posiedze śmiało jaki ten program a jutro o której wejdziesz ja słucham aktualnie tego :

http://www.youtube.com/watch?v=xqKgnaqUHhg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to zależy od wielu czyików można na biegu rymowac,znam kumpla co rymuje tak ale on od 11 roku zycia to robi a ma 23 lat wienc ma doświadczenie,wedłu mnie nie wiem czy masz talent,sam musisz ocenić,a czy brac jasne nic nie tracisz możesz jedynie zyskać,i czas nie marnujesz na głupoty tylko nowe słowa wymyślasz i rozwijasz swuj język mowe .....A sądzisz że ja się nadaje do rapu mam talent co?

 

[Dodane po edycji:]

 

Słuchasz dobrze i prubuj jakiś text napisać ,albo jak ja każde sowo jakie ci przyjdzie na myśl zapisuj na kartce pużniej prubuj coś z tego ułozyć i sklecić jakiś text nie musi mieć sensu na początku.... yea yo yo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że ty masz i to zdecydowanie może się wspólnie zabieramy za to jakiś track 1 nagramy ja trochę jak na biegu rymuje to bez sensu chciałbym tak bymować jak Eminem na mieście w 8 mili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od Ejaya zaczynam w nim to robiłem,a co podobają sie podkłady

 

 

tego posłuchaj od 3:50 minuty szczegulnie i pod to prubuj texty jakie na myśl ci przyjdą wylewaj przelwaaj na kartke ti text sobie układaj ,słowa składaj rym układaj,upust myślom dziś daj ,co nie umiesz?Klałn umie wienc i tY umiesz chrzanie to co o mnie mówią myślą i gadają mam to gdzieś,czekaj,jeśli czegoś o mnie nie wiedzą pewnie od ciebie się dowiedza yo yo ye to pod ostatni kawałek od 3:50 minut

 

[Dodane po edycji:]

 

Naprawdeuwarzasz że miał bym sznse na to by zostać Raperem i mam talent według cebie,mnie to wali co o mnie ludzie kiedyś gadali.Vasques,po kolei kolej nie zając nie nie odjedzie,nie zostaniesz raperem od już i nie będizesz rymował jakEMINEM w 8Mili bez praktyk i ćwiczeni ,oraz textów pisania ,pisz to co ci myśli przynoszą ,ćwicz,a potem zobaczysz że będziesz lepszy,niż Maria Curie Skłodowska co nobla dostała ,i się nim fascynowała ,i za niego ludziom wtedy dziękowała.Miał dryk napromieniowała się to fakt,ale w aktach tego nie było ,bo dyrektor nie wpisał,tylko osiągniecie Curie zapisał,i na góry wynieśli ,nie ?z ziemi podnieśli yo yo yea I'm crezy you now now.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem królem pierdole ten jebany świat to nei prawda że elwis nei pochodzi z mego miasta

Pierdole wszystko co dzije się w mojej rodzinie pod ten bit dziś ułoże zajebisty rytm ale mam nerwice i dobrze mi z tym

Yo yo ten bit jest dobry ale ja wole to czyli instrumentala :

Wyrazac Sie umiem więc mi nie zaszkodzicie do ejaya lookne i bit skleje i nim mój wokal podkleje własna robota nei udawana tu liczy sie prawdziwa postawa i przelane na papier uczucia a nie jakies pierdolenie o polityce Dziś w walce zniszcze kazdego oprocz Ciebie kolego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sie tylko jak już wyrażać siebie dziś umiedziś text super napisać zdołam bo wierze dziś w siebie ,now iadomo w vasquesa też dziś wierza podstawa wiary to Bóg wiara w Niego daje siły,i myśli i myśli dziś na texście dziś teraz Ghost73 w mig zaraz wymyśli,na głowie tysiąć myśli mu się ciśnie,co ja widze ogórek mi zaraz śkiśnie .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty kupiłes mi się pobiera jakaś nowsza wersja bo nie moge znalezc linku do 4

A ja nei wiem o czym konkretnie pisać ciężko znależć wdzięczny temat

 

[Dodane po edycji:]

 

JA mam Ejaya 6 na kompie już to dobrze tylko jakoś nie mogę sięw nim odnalezc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisz co ci przyjdzieCos takiego tylkos ie nie obraż Off Topic Ghost73 w nim jest a Vasquesa za to na nim nie ma ,przestraszył się Ghosta73 że na słowaz nim przegra ,dosał zapalenia w łużku vasques lezyt i choruje.I chorobe prowokuje dobrze mu tak niech się rozchoruje ,lub na off topica zaraz do mnie wpadai i coś razem zemną teraz zrymuje,txt napisze i sie rozpisze...ye yo yo teraz czas vasques pokaż na co cie stać,nie bąć baba tylko rymem zapodawaj,i texta układaj ryma składaj,mysli na kartke przelewaj i słowa układaj...yea yo yo

 

Peas Vasques tylko rym .ale będzie krym hy?Gy ... yea

 

[Dodane po edycji:]

 

dobra to wejdż i coś jakiś bicik stwurz i go tu zaraz vasques dla mnie wrzuć... yeaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bita to ja zrobie jutro Ghost ja nie przerymuje bo słowa w głowie zeruje nei rozumiesz że ja za cienko rapuje mój styl jest nowej daty ty ja nie choruje ja jestem jak zaraz dostane wene i pozadnie przerymuje to cie na twarzy zakłuje :PP

Nie umiem rymować ale coś stworzyłem

 

[Dodane po edycji:]

 

Lubisz ten kawałek ??

Czy w nim koleś cały czas rymuje?

http://www.youtube.com/watch?v=ei8Mbj9i1vY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vasques rymowac potrafisz,tylko w siebie nie wierzysz,zobaczysz npsiszesz text i sie posypie milion słuw rymów,dziś mam włąśnie cisznienie ,napieram teraz wody z kranu co to wody nie ma bo przed chwilą właśnie cisnienia zabrakło,przyleciał koleś i rurki przepchał,ja za to wode na cherbate ugotowałem,mój poże jakka przegotowałem ,nie zartuje ja je ugotowałem,a was wysmiałem nie żartuje i się choruje,ne pokaszluje,tylko główkuje nad textem nowym lub rymem yea yo yo

 

[Dodane po edycji:]

 

Nie ypowiadam sie nad piosenką kturej wcale nie słucha, przyznam vasques racja ciągle nie rymuje,tylko ciężko haruje texty wymyśla i tworzy>nie znam sie nad czymś to siuę nie wypowiadam,teraz ci to powiadam .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak i można a jak ja jeszcze przerymuje to będzie ok stworzyłem bita w Ejayu tylko chyba nie mam programu do odtwarzania takich plikow utworzonych i zapisanych znasz moze jakis?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No po prostu nie wychodzi mi a kto mi zrobi bit jak nie ja sam :/ chyba że ty byś mi bita wysmażył i ja nagram wokala i jakoś to złączyc ?

Wiesz chce robić coś co mi da coś a rapowanie może dać ale moge podchodzić jako hobby i czasem coś przerymować A ta piosenka co Ci wysłałem to ma wogule rymowanie?

Bo może warto napisać pożądny tekst i trochę rymu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma rymy ale pisz co ci serce,niesie,jutro dobry dzień ci dzień przyniesie miły i sympatyczny,oraz słoneczny ,prubuj pisać i nie podawaj sie ja miałem nie raz chwile upadku że koniec ,ale sie nie podałem i wytrwałem i się ciągle ucze i szkole texty coraz lepsze pisze i rymy lepiej skłaadam nie podawaj się ja się nie podałemtylko na przeciw wyszedłem ,i sobie uświadomiłemż ejak cos pragbemy to możemy.... yea yo yo :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pragniemy to możemy tylko nei wiem kto mi nagra bita :/

Ale faktycznie nei poddam się jak mi będzie się chciało pisać to będę pisał bo tak cięzko

 

[Dodane po edycji:]

 

Ziom Jutro nauczyciele przychodzą do domu trzeba chyba iść spać a będę ćwiczył czytał książki bo w ten sposób się powiększa zasób słów a przecież oboje wiemy że żeby dobrze kręcić trzeba dużo słów znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko to się potem bit dobierze uwierze ,się but do textu dobierze najpierw texty trzeba napisać zrymować,zedytować,poprawiać ,wspaniałe kawałki napisać,by potem nie było że tandetne ,lub ogliśmy coś lepszego napisać rozumiesz o co mi chodzi.....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×