Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Kiya, Nie powiem bys o niej nie myslala bo to niemozliwe wiec pomysl y wszystkich najwspanialszych wspolnych chwilach;-) tak by pozniej moc o tym na dluzszy czas zapomniec

Nie chcę o nich myśleć, bo to tylko utrwala te wspomnienia... A ja już nie mogę... Nie mogę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postanowiłem oderwać się mentalnie od forum, zrobić sobie trochę wolnego, offline/no-login zastanowić się po co tu przyszedłem. przywiały mnie tu moje problemy emocjonalne, z którymi nie radzę sobie. lecz jednocześnie nie chcę wpadać w nowe obsesje. wobec nikogo nie jestem przeciw. problem tkwi we mnie samym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma, przeanalizuj dlaczego chcesz tam iść i lepiej by było,żebyś poszła,pomimo wszystko.

ja się nie poddaje.Nie wiem dlaczego :? Może mam taką naturę,że pomimo lęku,paniki, idę dalej.Zawsze wychodzę założenia,że nie mam innego wyjścia choć mam,ale za dużo bym straciła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probuje sie dobudzic ..poszlam wczoraj spac o 4,00 a o 8,00 obudzila mnie ekipa bo jechali po rynny i forse trzeba bylo im dac ..a potem pies bo szedl na spacer z ek mezem wiec trzeba bylo sie ucieszyc i wyszczekac ..a potem inkasent za wode... :hide: czuje sie jak zombie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×